Lista ocen Honda Accord VI Sedan 1.8 i 136KM 100kW 1998-2002 (92) - Widoczność

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Słupki są wąskie, przód auta nisko osadzony - czyli zupełnie na odwrót aniżeli obecne kanony motoryzacyjnego piękna, gdzie słupki zasłaniają pole widzenia, a przód auta wygląda jakby brał sterydy anaboliczne (tak, piję tu do Accorda VIII szczególnie :P). Mogę dać małego minusa za widoczność z tyłu, no ale to sedan, w dodatku dość spory jak na swój segment, w skrócie - ja jestem przekonany, że właśnie wjechałem komuś tyłem auta w maskę, a tutaj...
~raven
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
z przodu i na boki to jak w akwarium, wszystko widać do tego całkiem pokaźne lusterka(podgrzewane lusterka na +) .słupki nie za grube jak w nowych autach, lepiej widać pieszych na pasach.do tyłu wiadomo, sedanem się łatwo nie jeździ ale to kwestia wprawy(jak ktoś ma z tym problem zawsze można kupić czujnik parkowania :). ocena: 5-
~Borek
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Słupki nie ograniczają widoczności, wizja w lusterku wstecznym jest bardzo dobra a to za sprawą dużej szyby w wersji Liftback. Lusterka boczne o odpowiedniej wielkości, dają się ustawić w każdej pozycji, strefa martwa ograniczona do minimum.
~bazants
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Widoczność ok. tylko mam problem jak parkuje z wyczuciem przodu, gdzie sie kończy maska i jak cofam. Auto dosyć długie z opadającą maską i tyłem ale to właśnie daje na wyglądzie coś za coś. Jak by co mam 185cm wzrostu. Daje 5gwiazdek
~bunny83
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Na boki widoczność doskonała - duże powierzchnie przeszklone, do przodu trochę gorzej ze względu na niską pozycję za kierownicą, do tyłu kiepsko, ze względu na dużą dupę. Przydałyby się czujniki parkowania
~Michał
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Z przodu spoko, z tyłu nawet nieźle ale to za sprawą małego spoilera (który najchętniej odkręciłbym zaraz po kupnie. Niestety spoiler przykręcany więc pozostałyby dziury w klapie. Musiałem się przyzwyczaić)
~artur
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Dałbym 5 ale wszystkie tylne szybki mam przyciemnione i nocą jest gorsza widoczność podczas manewrów na parkingu. Zwłaszcza teraz gdy często rano lub wieczorem szyby są zaparowane
~zanetto
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Bardzo dobra. Moja wersja to sedan, więc nie najlepiej widać tył samochodu przy parkowaniu, ale sedany już tak mają, więc nie ma się czego czepiać. Poza tym widoczność bardzo dobra.
~Kamil_D
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Nigdy nie narzekałem, to jeszcze czasy, gdy Honda robiła "niskie", szerokie auta. Słupki przednie są wąskie, nie ograniczają widoczności.
~shadow
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
ja mam 196 cm wzrostu i nie narzekam na widoczność ani z przodu, ani z boku ani z tyłu, nie mam problemu z parkowaniem, a nie mam czujników parkowania
Honda Accord VI Sedan