Lista ocen Honda Accord VI Sedan 2.0 16V 147KM 108kW 1998-2002 (46) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kvazzi
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Naprawde duże uznanie dla kontruktorów silniczka. W miescie w zimnie nigdy nie przekaczał mi 11 litrów a na trasie wychodziło ok 7-8litrów na 100. W lato w mieście ok 10. Autostrada cięgle 170-200 wyszło 9litrów chociaz wskażnik malał w oczach:)))) Niew wiem jak ludziom wychodzi po 14 litrów. Jeżdzę po warszawie dosyc dynamicznie i w korkach i naprawde nie było żle. Grunt to trzeba regulowac zawory bo jak jest żle to wtedy dużo zaczyna palić -...
~bartas
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Za dużo narazie nie mogę powiedziec, ale wstępne pomiary są jak na taka pojemnośc i moc przy włączonej klimie rewelacyjne, ale uwaga jak lubisz jeżdzi cały czas powyzej 4,5 tys obrotów to powstaje wir w baku ale, prz spokojnej jeżdzie z krótkimi momentami zabawy po Poznaniu kolo 10,5 - 11l jeżeli chodzi o ceny wiem ze nie będą w cenie oklepanych aut tego segmentu ale napewno trzeba będzie je dużo rzadziej wymieniac
~Jakub.
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Ceny absurdalnie duże.. Rozrząd stosukowo tani (450 PLN), jednak że 500 zł za oryginalny urzywany wąż oleju, lub 450 zł za pompę wspomagania to jakiś absurd. Hhłodniczka wspomagania kolejne 350 zł... Silnik pijący litry oleju, co wymianę oleju trzeba regulować luzy zaworowe( to nic specjalniie drogiego). Auto słabo znosi zamienniki i najlepiej kupowć części OEM....
~Adam
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Ceny części nie należą do najtańszych. Fakt - nie często odwiedzałem sklep motoryzacyjny. Hamulce, tarcze czy inne części eksploatacyjne nie różnią się ceną od części do aut europejskich. Inne (np tłumik końcowy, który zmieniałem) są o ok 30% droższe. Accord nadrabia bezawaryjnością - koszty utrzymania są naprawdę niskie.
~vampir88
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Honda jak to honda kusi by jej wcisnąć no i wtedy mamy 14 l gazu w mieście. Jak w miarę zrównoważona jazda to 11 l. Trasa(autostrada) prędkości 160-200 12 litrów. Jak dziadek czyli nie więcej niż 100 na godzinę to mi wyszło 8.4 l gazu. Butle mam w kole 36 l wchodzi wtryski hana reszta stag 4 generacja.
~Sławek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Typowe części są niewiele droższe od tych do innych marek europejskich. Tutaj niestety nie ma miejsca na oszczędności, to nie Opel. Trzeba brać albo porządne Japońskie zamienniki albo oryginały, w przeciwnym razie albo część nie będzie pasować, albo zaraz się zepsuje.
~Kicek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Mi silnik 2.0 pali 10L gazu na 100km, a jeżdżę dosyć dynamicznie, nie wlokę się za wolniejszymi użytkownikami dróg, więc jak dla mnie przyzwoicie. Części tanie i usterki często można wyeliminować samemu, wystarczy odrobina zdolności i cierpliwości.
~ariusz
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
jestem mile zaskoczony. Po zalaniu pod korek spalanie po mieście w Warszawie wyniosło 12.4/100. SPALANIE MINIMALNE, SREDNIE I NAJWIEKSZE PODAJE JAKO ORIENTACYJNE. niestety jest obowiązek podawania spalania, a ja jeszcze tego nie sprawdzilem.
~V-Power
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Auto do ekonomicznych nie należy, Wiadomo motor 2 litry musi coś wypić ale w mieście spalanie na poziomie 13 litrów na 100km to troszkę za dużo.. W trasie 10.. Accord jest w automacie...
Dziennik kosztów dla Honda Accord VI Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
9,7
11,5
~borsuk4@autograf.pl
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Pali 10 Litrów na 100km.Jeźdze dynamicznie przeważnie w mieście ,a w trasie tez 10l.Bo kusi by jechać powyżej 140km/h.Gdyby jechać do 120km/h spali 8 .A jadąc na autostradzie 190-210km/h pali 15 ;itrów
Honda Accord VI Sedan