Lista ocen Honda Accord VI Sedan 2.0 16V 147KM 108kW 1998-2002 (38) - Widoczność

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lutek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
lusterka 6+. Samochód który ma takie lusterka jakie powiniem miec kazdy. co za sens oszczedzac na kawałku szkła. Moze nie sa za piekne ale cos za cos. ogólnie widocznosc bardzo dobra do tylu tak jak w sedanie trzeba miec wyczucie. przednie słupki nie przeszkadzaja
~kvazzi
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Lux. Nie miałem chyba lepszego samochodu. Lusterka DUŻE i takie mają być!!!! W passacie prawe małe lusterko jest totalną pomyłką za którą ktoś powinien stracić stanowisko. Słupki nie zasłaniaja widoczności tak jak w niektórych innych samochodach.
~Mele
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Lusterka zewnętrzne super-widoczność jak w autach dostawczych (tylko dlaczego za tą cenę nie są podgrzewane). Do tyłu-albo go po jakimś czasie wyczujesz...albo od razu zainwestuj w czujniki cofania-na pewno wyjdzie taniej niż lakiernik.
~djdjdjd
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Przód i na boki ok, jeśli chodzi o cofanie to średnio, mam ten samochód kilka mc i wciąż nie mogę ogarnąć gdzie się kończy klapa bagażnika ze względu na lekkie jej pochylenie i brak widocznego gabarytu pojazdu.
~Cezar01
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Ogólnie bardzo dobrze przeszklony i widać wszystko jak trzeba. Problem natomiast z jazdą do tyłu, widzę piękne krajobrazy ,ale nie tył samochodu. Na szczęście mam PARKTRINIC- świetnie sobie radzi... Polecam!!!
~bartas
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Naprawde dużo widac w lusterkach, wcześniej jeżdziłem hatchbackiem i mam jeszcze tylko mały problemik z przyzwyczjaniem się ze na tylnej szybie auto sie nie kończy
~Sławek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Jak to w dużym sedanie - przeszkadzają głównie słupki A. Przy cofaniu jest ok, jeśli posiada się czujniki parkowania, w przeciwnym razie trzeba uważać.
~alan11x
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Z racji pokaźnych już wymiarów auta kiepsko jest z widokiem do tyłu. Nie ma jednak co narzekać w kombi jest z tym jeszcze o wiele gorzej.
~Przemek63133
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Wygodnie się jezdzi, widoczność dobra. Miła w dotyku tapicerka. Jedynie wygłuszenie przy większych obrotach mogłoby być lepsze.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VI Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
9,7
11,5
~Bartek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Niskie auto. Minus za brak monochronarycznych lusterek, światła aut z naprzeciwka i z tylu mocno dają się wr znaki
Honda Accord VI Sedan