Lista ocen Honda Accord VI Sedan 2.0 16V 147KM 108kW 1998-2002 (41) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kvazzi
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Naprawdę średnie. Silnika prawie nie słychac ale szum opon i odgłosy toczenia kól są naprawdę męczące szczególnie na długich trasach i uwaga - tylko na miejscu kierowcy ponieważ kilka razy jeżdziłem swoim samochodem na miejscu pasażera i z innego miejsca samochód sprawia wrażenie super wyciszonego. Nie wiem czym było to spowodowane ale tak było i zauważyłem to juz po kilkunastu pierwszych kilometrach. Moze układ kierowniczy w jakis sposób...
~Kaban
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Silnik na postoju jest ledwo słyszalny, jego kultura pracy jest na 5tkę. Niestety skrzynia jest dość krótka i w trasie silnik powyżej 130km/h zaczyna męczyć. Później załącza się v-tec i robi się jeszcze głośniej i mniej ekonomicznie. Wyciszenie pracy zawieszenia - brak zastrzeżeń. Hałas pojawia się również od opon. Jak to w japońcu. Wiatr nie jest dokuczliwy, uszczelki drzwi są b.dobrze przemyślane.
~beasdazel
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
dla jazdy do 100km/h jest dosyć cicho, do 120km/h znośnie. powyżej 120km/h już jest głośno. Trzeba zwrócić uwagę na opony... mają bardzo duży wpływ na poziom hałasu w środku. Np. ja jeździłem na 195/60/R15 Barum zimowe i było super! ale na 205/55/R16 Continental to już było znacznie głośniej. Z opinii pasażerów jeździło się jak bolidem:) po prostu słabo wyciszone nadkola.
~krys70
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
tu bym sie przyczepil,praca silnika przy wyzszych obrotach dosyc glosna (o ile ten dzwiek dobiega podczas przyspieszania jest czasami nawet mile:) to juz przy dluzszej jezdzie na trasie z wieksza predkoscia pow.150km/h jest meczaca). Jescze gorzej jest z halasem dochodzacym z toczacych sie kol(w poprzedniej wersji ten problem tez mi przeszkadzal)
~lutek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
ocena 5+ na postoju nic nie drzy we wnetrzu (wałki wyruwnujace) i nie słychac wogóle silnika. nieraz chiałem odpalac pracujacy silnik. czesto tez sie łapie na odciecie paliwa bo silnik łapie 7000obr. jego wogóle nie słychac. gorzej tylko z oponami jak sie trafia głosne to dokuczaja. słuchac toczenie kól
~Adam
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Auto klasy średniej, na światłach świeży posiadacz accorda będzie łapał się na próbowaniu odpalenia włączonego już silnika. Do momentu załączenia Vtec - cisza, potem upragniony dźwięk. Lusterka łapią trochę powietrza, ale szumią tylko przy wysokich prędkościach.
~Kicek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Osobiście dodatkowo zakonserwowałem całe podwozie i nadkola, więc trochę to wygłuszyło auto, do tego ciche opony i jest przyzwoicie, znacznie ciszej niż w Maździe 6, nawet bez porównania.
~Przemek63133
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Przy spokojnej jezdzi jest ok, ale na trasie lub przy dawaniu po obrotach auto dość głośno wyje. Jak na taką klase auta powinno być troche lepiej.
~hondziarz
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Duzo lepiej niz w Civicu.Do 120km/h slychac tylko szum opon,przy wysokich obrotach slychac swietny pomruk VTEC:)
~bartas
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Na niskich obrotach cichutko, na wysokich załaza się v-tec no ale dla mnie to poezja dla uszu, w ogóle mi to nie przeszkadza
Honda Accord VI Sedan