Lista ocen Honda Accord VI Sedan 2.2 Type-R 212KM 156kW 1999-2002 (6) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vmj@o2.pl
Sedan 2.2 Type-R 212KM 156kW
Kierowca ponad 200cm wchodzi spokojnie, pasażer za nim z tyłu też wejdzie i to dorosły, ale wtedy trochę ciasno. Nie oszukujmy się, to nie VW transporter :P Ale na braki miejsca nie narzekam, bagażnik duży, 5 pasów trzypunktowych, 5 osób może jechać (jednak tę sytuację daje się odczuć na inny sposób - nie będzie szybkiego sprintu spod świateł). Masa robi swoje. Seryjnie w celu odelżenia nie zamontowano w ATRach szyb elektrycznych z tyłu i...
~tel.603933085
Sedan 2.2 Type-R 212KM 156kW
dla kierowcy i pasazera wysrczajaca, notomiast z tuly ze wzgledu na siedzenia recaro przednie niestety ciut za mala. Dla moich dzieci wprawdzie wystarczy ale dorosli maja problem ze zmieszczeniem sie z tylu. Brak mozliwosci skladania tylnej kanapy wkurza.
~andre
Sedan 2.2 Type-R 212KM 156kW
Jeździłem \"cywilnymi\" acordami. Niestety fotele recardo zabierają sporo miejsca pasażerom z tylnej kanapy. Dorosłe osoby spokojnie zmieszczą się, ale nie jest to ta przestrzeń z cywilnego acorda. Zresztą to nie taksówka :))))
~nitro666@interia.pl
Sedan 2.2 Type-R 212KM 156kW
sa kubelki recaro wiecej mi do szczescia nie potrzeba a z tylu kanapa nie jezdze tam to nie wiem ale nikt nie narzekal jeszcze wkoncu to duzy sedan
~tq
Sedan 2.2 Type-R 212KM 156kW
To mimo wszystko spore auto. Do bagażnika spokojnie spakuje się 4 osobową rodzinę. Chyba, ze ma się dwie córki :))
~Tomek
Sedan 2.2 Type-R 212KM 156kW
Kierowca i pasazer z przodu moga podrozowac bardzo wygodnie, tyl moglby miec wygodniejsze siedzenia
Honda Accord VI Sedan