Lista ocen Honda Accord VI Sedan 2.3 16V 154KM 113kW 2001-2002 (4) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kbr11@wp.pl
Sedan 2.3 16V 154KM 113kW
Jedna z rzeczy jakie bralem pod uwage przy kupnie to wlasnie przestrzen. Ja sie czuje bardzo dobrze, chodz 1 wrazenie to przeszkadzal mi podlokietnik na drzwiach i haczylem kolanem, ale szybko zapomnialem o tym. Bardzo wygodne fotele z przodu i na tylnej kanapie gdzie 2 osoby maja wystarczajaco miejsca. Czasami z tylu jezdza 2 kobiety i w srodku nosidelko z dzieckiem i twierdza ze im wygodnie wiec cos w tym jest:)
~patryk.dob@gmail.com
Sedan 2.3 16V 154KM 113kW
Jako kierowca wogole nie moge narzekac. Pasazer obok raczej tez nie moze nic zarzucic. RAz przejechalem sie z tylu i musze stwierdzic ze przestrzen na nogi jak dla mnie w zupelnosci wystarcza. nie wiem jak z tylu by sie czuli ludzie bardzo wysocy ale ja mam niecale 170 i dla mnie jest pieknie. Dodatkowo jasna tapicerka i siedzenia optycznie zwiekszaja przestrzen w srodku.
~arekdavid@poczta.gazeta.pl
Sedan 2.3 16V 154KM 113kW
jako kierowca mam duzo miejsca dla siebie i pasazera. Opierajac sie na opinii zony i dziecka (jezdza z tylu) tam tez panuje luxus.
~rafi
ogromna mam wersje usa