Lista ocen Honda Accord VI Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW 1998-2002 (13)

3,2
~Przejechane > 1Mkm
Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW
W sumie gdyby nie ten silnik (przebieg 110 kkm) całokształt nie jest zły. Plusem jest zawieszenie, ciche i komfortowe, wytrzymałe.
3,5
~dzejkop
Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW
Mimo wszystko go lubię. Jest wygodny i jeździ za małe sianko. Ceny niektórych części potrafią popsuć nastrój.
~jarecki
Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW
posiadam sportowe zawieszenie. Troszkę niski i trzeba uważać na każdym progu zwalniającym ale za to przy ostrej jeździe w zakrętach niesamowite wrażenie. (Układ jezdny)
~Edward
Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW
Witam. posiadam to auto juz dwa late. kupilem ze wzgledu na silnik poniewaz w poprzednim samochodzi spisywal sie on rewelacyjnie i tu tez nie mam uwag. przez dwa lata zrobilem nim ponad 100000 km i poza typowymi ekspoatacyjnymi wymianami typu klocki , plyny itp. raz tylko musialem wymienic simmering skrzyni biegow a tak kompletnie brak awarii. dziwia mnie kometarze dotyczace silnika poniewaz samochod jest bardzo zwinny i elastyczny a przy tym... (Silnik)
~wislarulez@wp.pl
Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW
silnik ok troche mógłby mieć więcej mocy ale i tak daje rade (Silnik)
~Miroslaw W.
Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW
generalnie jestem very happy! nie ma takiej mocy jak benzynowe honie ale wstydu nie ma i ta slynna niezawodnosc hondy!
~jarek86
Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW
sprawuje się dobrze. Już po 2km czuć rosnącą temperaturę (Wentylacja i ogrzewanie)
~Jacek, Bydgoszcz
Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW
zrywny, elastyczny, w zupełności wystarczający do normalnej jazdy z rodziną (Silnik)
~honda accord vi
Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW
Niezawodny silnik diesla największym plusem tego samochodu. Pewny, bezawaryjny silnik (Silnik)
~jarko35
Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW
dla mnie bez zarzutów - dynamiczny, wygodny o stosunkowo mało starzejącej się sylwetce. Polecam!
Honda Accord VI Sedan