Lista ocen Honda Accord VII Kombi (97) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Miejsca z przodu pod dostatkiem - fotele trzymają wspaniale, pełna regulacja. Można odsunąć się tak daleko, że ledwie dosięgnie się pedałów. Z tyłu z kolei jest również dobrze, choć nie jest to najbardziej przestronny wóz w segmencie. Mam 180 cm wzrostu i sam za sobą mam tego miejsca sporo - na nogi praktycznie cała dłoń, stopy wchodzą pod fotel, nad głową również cała dłoń (i kilka palców). Tutaj uwydatnia się jedna z przewag kombi nad...
~Zdzisiu 83
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
jak na ta klase auta jest duzo miejsca zariwno dla kierowcy jak i dla pasazerow spokojnie zmieszcza sie 4postawne osoby nawet przy najbardziej odsunietych przednich fotelach po za tym kazdy z foteki zapewnia dodre trzymanie a tylna kanapa jest naprawde wygodna jak porownam to z passatem z 2007 to vw jest w tyle a co do modelu z tego samego rocznika to nawet jeszcze nie wystartowal
~donmikolajek__1
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
zaczynajac od tego ze mam prawie 2 metry z przodu fotel calkiem do tylu to za mna fotelik z coreczka i ona ma duzo miejsca, pasazer z przodu wogole nie narzeka ma duzo miejsca a za nim moj synek w foteliku ma mnustwo miejsca, wspominajac o bagazniku to powiem wam rodzina z 2 malych dzieci bagaze plus wozek i roleta zamknieta pod nia duzo miejsca wyjazd na tydzien
~jinxsior
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wydaje mi sie ze siedzenie kierowcy jest zbyt wyskoko usytuowane, w najnizszej pozycji siedze dosc wyskoko co nie jest moim zdanien najprzyjemniesze, w C5 bylo lepiej. jesli chodzi o miejsce dla pasazerow jest wystarczajaco, mysle ze tyle samo co w Citroenie.Nie jest to Passat czy Audi, ale ja wiecej jak w cztery osoby nie jezdze wiec wystarczy.
~Użytkownik Hondy
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Miejsca z przodu jest wystarczająco dużo, a częściowo skórzane fotele są bardzo wygodne, nawet przy dłuższych trasach plecy nie bolą. Z tyłu żaden z pasażerów nigdy nie miał zastrzeżeń do ilości miejsca. Na plus oczywiście duży i wygodny bagażnik. Co ciekawe w nowszej wersji accorda bagażnik w wersji combi jest znacznie mniejszy.
~Zdzich83
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Jest dobrze ale nie doskonale .Mam male dziecko niestety fotelik sie nie miesci przy moim ustawieniu fotela i nie jest to wcale lezaca pozycja musze dodac ze fotele nie sa tak wygodne jak w volvo bmw czu audi ale tylko dlatego ze sa nie wchodza pod kolana co moze troszke doskwierac na dkugich trasach
~kreska
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Mam 180cm, jest nas dwoje, rzadko jeździmy w większym składzie, ale i w 4 dorosłe osoby + dziecko z fotelikiem, z bagażami byliśmy nad morzem (z Krakowa) - pomieściliśmy się. Uważam, że właśnie tyle miejsca powinno być w tym samochodzie. W końcu to nie limuzyna weselna ;)
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jak dzieci zobaczyły w jaki bagażnik ich torby lądują był jeden wielki okrzyk zachwytu WOW ! Wożę graty długie dystanse i po złożeniu tylnych siedzeń chyba niema równie wielkiego auta. Pamiętna Omega kombi albo Mondeo MK2 to jedyni rywale :)
~dygin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
triche cięzko mi znaleśc idealną pozycje za kółkiem ale nie jest najgorzej, przestrzeń bagażowa w kombi chyba najwieksza w klasie w sumie mało co może sie równać z tym autem, nie trezba układać bagaży, rzucasz byle jak a i tak wszystko wejdzie

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Abir
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Z tyłu miejsca jest mniej niż w 626 tam to mozna bylo grila postawic i piec kielbaski tu juz nie. Czasami mnie mecza glebokie siedzenia sa bardzo wygodne do dlugiej jazdy ale czasami sie z nich wydostac to wysilek dla starszych osob nie polecam.
Honda Accord VII Kombi