Lista ocen Honda Accord VII Kombi (87) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~learntoswim9
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
W Polsce drogie ze względu na pojemność silnika. NIE jest to auto z segmentu premium pomimo ceny jaką trzeba za nie zapłacić. Słabe zabezpieczenia antykorozyjne tylnych nadkoli. 8 lat po rejestracji auta zaczęła się tam rdza. Porażka jak dla mnie, dlatego sprzedałem. Szyby z przodu zaczęły skrzypieć podczas podnoszenia i opuszczania. Skrzypiący pedał sprzęgła. Plastiki na konsoli środkowej bardzo łatwo się rysują. Odwdzięcza się...
~V-TEC
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Dla 2.0 bardzo dobra. Szczególnie, że honda jako jedyna oferuje wersję kombi z homologacją ciężarową. Co do 2.2iCTDi - wg mnie o conajmniej 10000zł za droga. Już najtańsza wersja zapewnia mocny i super nowoczesny silnik V-TEC oraz pełne wyposażenie - m.in. elektroniczną dwustrefową klimatyzację, sprzęt audio czy elektrykę (w tym podgrzewane lusterka). U konkurencji trzeba za to płacić dodatkowo lub wybrać wyższe wersje. Do tego gwarancja...
~Użytkownik Hondy
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Używane hondy nie należą do najtańszych samochodów i kupienie zadbanego egzemplarza - nawet wiekowego - wiąże się z konkretnym wydatkiem. Niemniej jednak biorąc pod uwagę jakość samochodu wg mnie warto zainwestować. Trzeba jednak uważać na nierzetelnych handlarzy, którzy mogą ukrywać wady auta i jego realny przebieg. Niestety diesle mogą mieć naprawdę duże przebiegi i być zwyczajnie zużyte.
~wojtas
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Szczerze--- wybralem bo w Wrzesniu bralem 2 pod uwagę--Accorda i Mondeo(mialy wtedy podobną cene i homologacje na ciężarowy), nie wiem czy dobrze zrobilem. W Mondeo mialbym wszystko i TDCI, a w Hondzie--Honde. Materialy wykon. w Mondeo nie dorownują Hondzie, to tak jak bym patrzyl na Fabie. Mysle że dobrze zrobilem, ale zaluje że nie bylo wtedy Accorda z dieslem I-CDTI -- napewno bym kupil!!!!!!!!!
~Abir
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Ja sprowadzilem samochod z Niemiec osobiscie. Niestety prawda jest taka ze w naszym narodzie jest wyjatkowo duzo cwaniakow i oszustow i juz raczej nigdy nie bede ryzykowal zakupu uzywanego od handlarza. Samochod w Niemczech kosztowal tyle samo co sprowadzony i swiezo zarejstrowany gdzie wiec zarobek handlujacych? Pewnie po wypadku albo po kreceniu. Przykra prawda.
~Zdzisiu 83
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Honda trzyma cene co swiadczy o marce ,jak rowniez znalezienie egzeplaza z malym przebiegiem jest trudno ,chyba ze ktos mila najubisza wersje i chce zamienic na inne auto .Jednad accord nie jest az tak drogi a jak juz kogos stac na takie auko i zastanawia sie nad konkurecja mowie zdecydowane NIE odrzucie inne opcje
~irekgaz@o2.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
zbyt drogie auto, konkurencja w tej klasie oferuje bogatsze wyposażenie,lepsze wyciszenie , większy komfort, miałem accorda z 97ri był cichszy i bardziej komfortowy,dobry accord skończył się na modelu VI, NAJWIĘKSZA zaleta tego auta to BEZAWARYJNOŚĆ, musimy wybrać albo bezawaryjność albo ciszę o komfort
~http://www.technikajazdy.info
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Ktos wczesniej pisal, ze accord jest drogi. Bardzo bym prosil o wskazanie auta konkurencji w tym samym segmencie, z takim wyposazeniem i taka moca w nizszej cenie. Byc moze diesel jest drogi. Nie wiem, nie interesowalem sie... Jezeli chodzi o silniki benzynowe, accord jest najtanszy.
~Bartek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
18 tysięcy za poliftowego Accorda (cena przez pandemię) to wręcz jak prezent pod choinkę. Auto w tych pieniądzach jest naprawdę solidne, dopracowane, zrobione z głową i wg japońskich wzorców. Naprawdę wart swej ceny, to auto to kunszt japońskiej motoryzacji i myśli technicznej!
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII Kombi
7,7
11,0
12,1
~Marek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto w zakupie jest drogie w porównaniu do innych marek ,prócz oczywiście tzw.okazji ,gdzie nagle się okazuje ,że takie drogie są części,tutaj niema drogi skroty.Ale zadbany egzemplarz trzyma cenę i czeka na właściciela ,sprzedają się wszystkie podpicowane Accordy .
Honda Accord VII Kombi