Lista ocen Honda Accord VII Kombi (96) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~learntoswim9
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Widać, że auto pomyślane jest na rynek USA gdzie najbardziej spotykane ograniczenie prędkości to ok 110km/h. Do 110 jest cicho. Po 120 robi się głośno. Silnik jest zawsze cihutki, słabe wyciszenie hałasu od kół i podwozia. Gdy kupowałem to auto to byłem tego świadomy z komentarzy innych użytkowników. Jako człowiek młody i przywykły do niewygód, powiedziałem sobie: "będzie ok, nie musi być cicho jak na sali kinowej". Niestety, to...
~Zdzisiu 83
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
kazde kombi jest glosniejsze ,tu accord nie jest krolem chodz nie jest zle mam wersje na 17 calowych kolach 225/45/r17 co dale wiecej halasu niz standardowe 16 .trzeba tu dodac ze accord ma bardzo dobrej jakosci srodki plastiki nie trzeszcza jak w vw czy oplu .Minusem jest brak dodatkowych oslon podwozia polecam profesjonalna konserwacje podwozia metoda natryskowa i problem w duzej mierze rozwiaze sie sam
~jinxsior
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Pierwsze moje spostzrezenia byly wspaniale, przesiadka z diesla spowodowala ze kilka razy stajac na swiatlach wydawalo mi sie ze silnik zgasl.Podczas jazdy silnika tak naprawde nie slychac, dochodza szumy z kół i wiejacy wiatr.Gorzej jest w moim kombi, szum z bagaznika jest spory powiedzial bym nawet ze jest glosno, przy szybszej jezdzie trzeba podglasniac radyjko zeby nie myslec o tylnych odglosach.
~Roskolnikov
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Stojac na swiatlach, skrzyzowaniu itd. silnika naprawde nie slychac nawet przy maksymalnym wyciszeniu radia.Przy predkosci 180km/h nadal mozemy swobodnie rozmawiac a niewielkie dzwieki jakie dochodza do wnetrza to tylko szum powietrza i tarcie opon o powierzchnie czego w gruncie rzeczy nigdy sie pewnie nie wyeliminuje.
~Zdzich83
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
i tu tez troche gorzej niz u konkurencji .Musimy pamietac ze kazde kombi bedzie glosniejsze ale w tym modelu wazne sa dobre opony .ja ma kola seryjne 17 cali .kupilem z jakas tania guma i bylo naprawdr zle teraz smigam na continental conti sport 3 i to jest naprawde dobra guma ale droga cos za cos
~jaxson
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Tu największy minus Hondy, szczególnie porównując do konkurencji. Przy prędkościach autostradowych szumi jak w Yarisie, na dziurach trzeszczą fotele i pojawiają się niepokojące odgłosy plastików z tyłu pojazdu. Szara końcówka w tym segmencie.
~Abir
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Inni narzekają na hałas od silnika mi on szczerze mowiac nie przeszkadza raczej nie jest az tak glosno. Natomiast zgadzam sie z innymi ze jest ze mogloby byc ciszej od ukladu jezdnego. Duzo zalezy od opon ale honda akurat nie jest cicha.
~Bartek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Na niższych obrotach oraz do 140 jest bardzo cicho. Powyżej robi się już nieco głośniej, lecz nadal można normalnie rozmawiać, uszy nie bolą i jazda z prędkościami autostradowymi/ekspresowymi nie jest ani trochę męczarnią.
~klimper
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Ciężko mi się tutaj wypowiedzieć ponieważ nie mam za bardzo dobrego porównania z samochodami tej samej klasy. Mi tam nic nie przeszkadza a dźwięk silnika na wyższych obrotach powoduje tylko chęć wyłączenia radia :)
~rms@ap.krakow.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Silnik słychać tylko przy bardzo wysokich obrotach, ale to nie problem, bo to raczej przyjemny dźwięk. Uważam że słabo wyciszone jest podwozie - płyta podłogowa. Zdecydowanie przeszkadza wyraźnie słyszalny szum opon.
Honda Accord VII Kombi