Lista ocen Honda Accord VII Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2003-2008 (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jest w porządku, lecz to mała wada tego samochodu. Wprawdzie nie gnije, jest w dobrym stanie, lecz lakier jest dość lichej jakości - łatwo go zarysować, uszczerbić, a przy bliskim kontakcie z końcówką myjki ciśnieniowej potrafi nawet odpaść. Tak poza tym to jest naprawdę dobrze w tej kwestii.
~jan
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Posiadam egzemplarz przedliftowy z 2003 roku. Zaobserwowałem pierwsze oznaki korozji na tylnych nadkolach. Poza tym zdecydowałem się na zabezpieczenie antykorowyjne podwozia, bo hania zaczęła się poddawać rdzy - głównie na tylnej części podwozia oraz profilach zamkniętych
~Marek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
W naszym kraju wszystkie są albo przed albo po naprawie tylnych nadkoli,lakier to jakaś pomyłka przy parkowaniu przed blokiem całe auto było do malowania, zderzak przy haku to już tragedia.Podwozie -konserwacja jak się chce trochę pojeździć
~Andrzej z Łodzi
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Największa wadą tego auta to rdza na rantach tylnych błotników. Są dostępne reperaturki, ale czy warto? Ja zrobiłem, ale to nie jest trwałe rozwiązanie, dość kosztowne w dodatku wytrzymało 2 lata. Reszta karoserii bez uwag.
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Nadkola lecą jak wszędzie ze względu na błędną konstrukcję (wywinięty rant gdzie zbiera się wilgoć i sól). Reszta poprawna.
~Patryk
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
lubi rdzewieć w okolicach nadkoli i progów
Honda Accord VII Kombi