Lista ocen Honda Accord VII Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2003-2008 (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~V-TEC
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Dla 2.0 bardzo dobra. Szczególnie, że honda jako jedyna oferuje wersję kombi z homologacją ciężarową. Co do 2.2iCTDi - wg mnie o conajmniej 10000zł za droga. Już najtańsza wersja zapewnia mocny i super nowoczesny silnik V-TEC oraz pełne wyposażenie - m.in. elektroniczną dwustrefową klimatyzację, sprzęt audio czy elektrykę (w tym podgrzewane lusterka). U konkurencji trzeba za to płacić dodatkowo lub wybrać wyższe wersje. Do tego gwarancja...
~wojtas
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Szczerze--- wybralem bo w Wrzesniu bralem 2 pod uwagę--Accorda i Mondeo(mialy wtedy podobną cene i homologacje na ciężarowy), nie wiem czy dobrze zrobilem. W Mondeo mialbym wszystko i TDCI, a w Hondzie--Honde. Materialy wykon. w Mondeo nie dorownują Hondzie, to tak jak bym patrzyl na Fabie. Mysle że dobrze zrobilem, ale zaluje że nie bylo wtedy Accorda z dieslem I-CDTI -- napewno bym kupil!!!!!!!!!
~irekgaz@o2.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
zbyt drogie auto, konkurencja w tej klasie oferuje bogatsze wyposażenie,lepsze wyciszenie , większy komfort, miałem accorda z 97ri był cichszy i bardziej komfortowy,dobry accord skończył się na modelu VI, NAJWIĘKSZA zaleta tego auta to BEZAWARYJNOŚĆ, musimy wybrać albo bezawaryjność albo ciszę o komfort
~http://www.technikajazdy.info
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Ktos wczesniej pisal, ze accord jest drogi. Bardzo bym prosil o wskazanie auta konkurencji w tym samym segmencie, z takim wyposazeniem i taka moca w nizszej cenie. Byc moze diesel jest drogi. Nie wiem, nie interesowalem sie... Jezeli chodzi o silniki benzynowe, accord jest najtanszy.
~Bartek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
18 tysięcy za poliftowego Accorda (cena przez pandemię) to wręcz jak prezent pod choinkę. Auto w tych pieniądzach jest naprawdę solidne, dopracowane, zrobione z głową i wg japońskich wzorców. Naprawdę wart swej ceny, to auto to kunszt japońskiej motoryzacji i myśli technicznej!
~Marek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto w zakupie jest drogie w porównaniu do innych marek ,prócz oczywiście tzw.okazji ,gdzie nagle się okazuje ,że takie drogie są części,tutaj niema drogi skroty.Ale zadbany egzemplarz trzyma cenę i czeka na właściciela ,sprzedają się wszystkie podpicowane Accordy .
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
ogólnie nie jest źle, zrobiłem autem prawie 70tys km i poza wspomnianymi usterkami i wymianami podzespołów więcej kosztów nie było. Zamontowana instalacja dobrej jakości sprawdziła się znakomicie i przez cały czas pozwoliła zmniejszyć koszty utrzymania.
~Rumak001
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Kupując używany stosunek ceny do jakości doskonały oczywiście jeśli nie połasimy się na jakąś super okazje od emeryta :) Nowego bym nie kupił a to dla tego że kupno jakiegokolwiek auta osobowego jako nowe to strata pieniędzy.
~gabigab
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto nie jest tanie, ale za tą cenę dostajemy dobrze wyposażone, i bardzo niezawodne auto. Nie ma co się oszukiwać, te auta trzymają cenę bo są po prostu dobre i każdy użytkownik jest po prostu tego świadomy.

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~KRIX
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jakość … 4 cena 4. Honda trzyma cenę każdy model jest stosunkowo drogi. Niestety producent nie odczuwa kryzysu i nie obniża znacząco cen. Płacimy za niezawodność - mam nadzieję. Pozdrawiam.
Honda Accord VII Kombi