Lista ocen Honda Accord VII Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2003-2008 (50) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
klimatyzacja słabo wydajna w wersji kombi, przy 5 osobach i wysokich temp, musi chodzic na wysokich obrotach, przez co słyszymy szum wiatraków...ogrzewanie to jakaś porażka, zaszlamiona nagrzewnica(częsty problem) nie ogrzewa strony kierowcy, po czyszczeniu było lepiej, ale w porównaniu do np. Vectry B , Honda wypada słabo, jeździłem obiema na taxi i cieplej było w Oplu.
~gabigab
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Klima działa doskonale, w największe upały daje radę, ogrzewanie też nie ma do czego się przyczepić. Dodatkowo dwustrefowe grzanie/chłodzenie jest miłym dodatkiem. Klima nie zabiera dużo mocy, co jest sporym plusem podczas szybszej jazdy.
~szymon
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
wcześniej miałem Passata i Vectrę. Niestety klima w Accordzie nie chodzi z takim wyczuciem jak w podanych modelach. Zbyt intensywnie chłodzi, co przy długich jazdach irytuje. Stanowczi do poprawy przez producenta.
~jinxsior
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Bardzo szybko uzyskuje sie żadaną temperature, bardzo fajnie dziala automatyczne sterowanie temperatura,klimatyzacja bez najmniejszych zastszezen,podgrzewanie wszystkich trzech szyb w bagazniku.
~Bartek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Też bez rozpisywania - grzeje fajnie, szybko i naprawdę można poczuć się jak w saunie. Z kolei zimą chłodzi równie przyjemnie... lecz można łatwo przesadzić i się przeziębić. xD
~KRIX
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Klimatronik to poprostu rewelacja działa jak złoto w zimie ja mam temp. 21 a żona 25 bo wiecznie jej zimno. Klima w trybie auto bajka !!! Nic dodać nic ująć ocena 5.
~Kazimierz74
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
W porównaniu z Focusem super. W marę dokładne ustawienie temp dwustrefowej klimatyzacji aczkolwiek latem lepiej ustawić o 2 st wyżej oczekiwanej bo można się porzeziębić
~Jerry
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Klimatyzacja jest nieraz za mocna a nieraz za słaba. Wyloty powietrza tak umieszczone że dmuchają zimnym lub ciepłym powietrzem prosto w twarz lub w okolice szyi.
~V-TEC
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna i współpracujące z nią ogrzewanie. Praktycznie żadnych powodów do narzekania (szybko nagrzewa i równie szybko chłodzi). Wydajna wentylacja.

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~KajaK
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Uważam że ok. Nie narzekałem nigdy ani moja rodzina nigdy nie powiedziała że coś nie tak. Szybki nawiew szyby przedniej bardzo dobre. Pozostałe też.
Honda Accord VII Kombi