Lista ocen Honda Accord VII Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2003-2008 (51) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jinxsior
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Pierwsze moje spostzrezenia byly wspaniale, przesiadka z diesla spowodowala ze kilka razy stajac na swiatlach wydawalo mi sie ze silnik zgasl.Podczas jazdy silnika tak naprawde nie slychac, dochodza szumy z kół i wiejacy wiatr.Gorzej jest w moim kombi, szum z bagaznika jest spory powiedzial bym nawet ze jest glosno, przy szybszej jezdzie trzeba podglasniac radyjko zeby nie myslec o tylnych odglosach.
~Roskolnikov
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Stojac na swiatlach, skrzyzowaniu itd. silnika naprawde nie slychac nawet przy maksymalnym wyciszeniu radia.Przy predkosci 180km/h nadal mozemy swobodnie rozmawiac a niewielkie dzwieki jakie dochodza do wnetrza to tylko szum powietrza i tarcie opon o powierzchnie czego w gruncie rzeczy nigdy sie pewnie nie wyeliminuje.
~Bartek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Na niższych obrotach oraz do 140 jest bardzo cicho. Powyżej robi się już nieco głośniej, lecz nadal można normalnie rozmawiać, uszy nie bolą i jazda z prędkościami autostradowymi/ekspresowymi nie jest ani trochę męczarnią.
~rms@ap.krakow.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Silnik słychać tylko przy bardzo wysokich obrotach, ale to nie problem, bo to raczej przyjemny dźwięk. Uważam że słabo wyciszone jest podwozie - płyta podłogowa. Zdecydowanie przeszkadza wyraźnie słyszalny szum opon.
~V-TEC
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Dobre wyciszenie, przy normalnej jeździe silnik i odgłosy jazdy prawie nie są słyszalne. Niestety przy dużych prędkościach silnik daje znać o sobie (obroty ponad 5000) - ale rozwiązaniem byłoby nie lepsze wyciszenie a szósty bieg.
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Nie przekraczam 130 km/h więc hałas jak najbardziej na akceptowalnym poziomie. Rozgrzany silnik, dojeżdżamy do świateł i w zasadzie nie wiadomo czy dalej pracuje czy zgasł taka cisza :)
~KRIX
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Przy szybkiej jeździe trochę głośno, ale ogólnie ok. Silnik pracuje cicho nawet przy sportowej jeździe jest super. Ze względu na sportowy charakter Hondy i twarde zawieszenie wyciszenie nie jest idealne.
~szymon
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
praca zawieszenia w nikłym stopniu dochodzi do środka (w Passacie lepiej). Silnik przy dużych prędkosciach głośny - taka szlifierka. Za to bardzo nikłe odgłosy opływającego powietrza - brawo dla Hondy
~jan
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto dobrze wyciszone. Ze względu na to, że mam posiadam automat nie mogę również narzekać na hałas silnika przy wyższych prędkościach. Szum powietrza akceptowalny

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Tak jak pisałem wcześniej, poprzednie wersje były lepiej wyciszone, pomimo iż były to wersje hatchback, kombi jest głośne, a przy wyższych prędkościach pomimo dobrych opon męczące.
Honda Accord VII Kombi