Lista ocen Honda Accord VII Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW 2003-2008 (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~klops
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Auto duże ale przestrzeni jakby brakuje. Z tyłu pasażerowie mogliby mieć więcej miejsca na nogi. Fotele również mogłyby być bardziej wygodne. Ale to japończyk, tu liczy się fun z jazdy, a nie kanapa :)
~rajdowiec
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
z przodu idealnie, z tyłu mogłoby być trochę więcej miejsca, mam zamontowany fotelik dla dziecka i córa cały czas mi kopie po oparciu fotela, ale osoby nie mające dzieci nie zwrócą na to uwag
~MateuszKottek
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Przestrzeń jak na moje potrzeby i wzrost jest bardzo ok. Do tego dochodzi fakt że to kombi więc podłóg sedana zyskuje się miejsce na tylnej kanapie plus mega praktyczny bagażnik.
~Patryk
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Nie ma sie czego przyczepic. O ile nie masz 190 cm to ktos za Toba nie bedzie narzekac. Bagaznik duzy, siedzenia rozkladaja sie na plasko,dwie osoby spokojnie sie wyspia
~jaxson
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Kombi ma większy rozstaw osi niż sedan, co przekłada się na wygodę dla pasażerów z tyłu. Z przodu miejsca aż nadto, przy moich gabarytach (180cm) wystarcza aż nadto.
~WisniA
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Tutaj tylko dobrze, dla kierowcy ok. Natomiast z tylu jestem bardzo rozczarowany. 4 srednie osoby podrozuja ok, natomiast 5 osob, jest juz niestety duza przesada.
~Piotr
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Kombi ma dłuższy rozastaw osi niż sedan, więc i miejsca z tyłu jest więcej. Z przodu fenomenalnie, świetnie wyprofilowane, trzymające na zakrętach fotele.
~Bogdan3
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
4 osoby jada jak w klasie limuzyn, dla kierowcy miejsca wiecej niz potrzeba dla wygodnej jazdy, pasazerowie przod i tyl tez narzekac nie moga
~Lyju998
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Dla kierowcy ok. Dla pasażerów troszkę za mało jak na gabaryty samochodu. Powinno być ciut lepiej nawet kosztem bagażnika.
~klimper
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Co ja mogę napisać po przesiadce z Yarisa. Wszystko na plus. Kombi fajnie sprawdza się na dłuższe wyjazdy, na prawdę pakowne auto.
Honda Accord VII Kombi