Lista ocen Honda Accord VII Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW 2003-2008 (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~learntoswim9
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Widać, że auto pomyślane jest na rynek USA gdzie najbardziej spotykane ograniczenie prędkości to ok 110km/h. Do 110 jest cicho. Po 120 robi się głośno. Silnik jest zawsze cihutki, słabe wyciszenie hałasu od kół i podwozia. Gdy kupowałem to auto to byłem tego świadomy z komentarzy innych użytkowników. Jako człowiek młody i przywykły do niewygód, powiedziałem sobie: "będzie ok, nie musi być cicho jak na sali kinowej". Niestety, to...
~jaxson
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Tu największy minus Hondy, szczególnie porównując do konkurencji. Przy prędkościach autostradowych szumi jak w Yarisie, na dziurach trzeszczą fotele i pojawiają się niepokojące odgłosy plastików z tyłu pojazdu. Szara końcówka w tym segmencie.
~klimper
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Ciężko mi się tutaj wypowiedzieć ponieważ nie mam za bardzo dobrego porównania z samochodami tej samej klasy. Mi tam nic nie przeszkadza a dźwięk silnika na wyższych obrotach powoduje tylko chęć wyłączenia radia :)
~KotteK
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Wyciszenie jest adekwatne do tego co chciał nam zaoferować producent - "sportowe" auto. Chodź śmiem twierdzić że nadkola powinny być znacznie lepiej wytłumione.
~Caryca 123
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
niestety przy 160 km/ h troszkę huczy z drzwi, pzyznam że nie spodziewałem się tego. Z drugiej strony 160 to niedozwolona prędkość. Przy dozwolonej jest idealnie cicho
~Bogdan3
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Przydało by sie troszkę lepiej, i lepsze brzmienie wydechu. To drugie łatwo jednak zorganizować za parę miedziaków delikatne mruczenie.
~MateuszKottek
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Jest dobrze, auto nie jest całkowicie odizolowane od drogi co jest plusem. Jednak wyciszenie nadkoli mogłoby być lepsze.
~Lyju998
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Mogłoby być ciut ciszej ale nie jest źle. W Civicu VII było zdecydowanie gorzej. Nie jest to na pewno to co w audi a6.
~Piotr
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Bardzo dobrze do 140km/h, powyżej zaczyna szumieć. Poprzeczne nierówności głośno słyszalne we wnętrzu. Konkurencja oferuje więcej.
~Paweł
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Wyciszenie szumów super, ale minusik za wyciszenie zawieszenia - słychać na dziurach.
Honda Accord VII Kombi