Lista ocen Honda Accord VII (53) - Karoseria

Na liście zabraknie 589 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Użytkownik Hondy
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Linia nadwozia dla mnie ładna, chociaż złośliwi porównują auto do karawanu z uwagi na charakterystyczny "ścięty tył". To jest jednak kwestia dyskusyjna. Natomiast dużym mankamentem jest duża podatność auta na korozję (konieczne będą niebawem reperaturki nadkoli). Korozja pojawia się niestety także w innych miejscach (np. na dole drzwi). Poza tym lakier bardzo łatwo się rysuje, wystarczy zahaczenie czymkolwiek np. suwakiem od kurtki, żeby...
~Lyju998
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Korodujące tylne nadkola (do korozji nadkoli w mazda 6 jednak bardzo daleko :) ). Przy odpowiedniej i regularnej konserwacji można ten problem w duży stopniu ograniczyć. Kolor czerwony to po prostu porażka. Lakier płowieje pod warstwą bezbarwnego lakieru co sprawia że jest nie do wypolerowania. Auto robi się po prostu różowe. W samochodzie za ponad 100 tys nie powinno to mieć miejsca. Problem znany dlatego lepiej unikać czerwonego koloru w...
~Józek_ałdi
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
No nie jest dobrze gdy auto ma powyżej 15 lat, w przypadku Hondy zazwyczaj problemy mamy przy 8-10 letnich okazach. Pocieszające jest że nie gnije podwozie, progi. Zjadane są nadkola tył, doły drzwi i każdy detal obity kamykiem. Czyli duży minus wizualny. Nie ma co narzekać patrząc co nowszego możemy sobie kupić - nawet nowe ałdi zgnije szybciej.
~dawidk25
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Cienki lakier, byle kamyk i wychodzi rdza. Na każdym nadkolu praktycznie coś wyłazi- na tylnych jest już masakra. Dodatkowo dziura w podłodze jak i w tylnich sankach zawieszenia. Przednia belka też już w ciężkim stanie. Porównując do Peugeota 307 który jest starszy o 2 lata to niebo a ziema, tam nic nie gnije, ,za to są spore problemy z elektroniką :)
~Szymon
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Są małe ogniska korozji, głównie nadkola z tyłu. Lakier słabiutki, auto całe porysowane (czarny), blacha cieniutka co słychać przy zamykaniu drzwi. Myślałem, że się przyzwyczaję, ale tak nie jest. Nienawidzę zamykać drzwi w tym aucie. Volvo s60 pod względem otwoerania/zamykania drzwi jak i bagaznika gniecie hondę na łopatki.
~Baldurek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Tu nie ma co czarować. Typowy problem japońca. Rdza go zżera gdzie tylko woda może się zebrać, czyli u mnie praktycznie wszystkie drzwi na dole od wewnętrznej strony, tylny błotnik, a także za klapką od wlewu paliwa. Lakier łatwo porysować i już mam ślady przez nieostrożnie otwierających drzwi na parkingach.
~Bartek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jest w porządku, lecz to mała wada tego samochodu. Wprawdzie nie gnije, jest w dobrym stanie, lecz lakier jest dość lichej jakości - łatwo go zarysować, uszczerbić, a przy bliskim kontakcie z końcówką myjki ciśnieniowej potrafi nawet odpaść. Tak poza tym to jest naprawdę dobrze w tej kwestii.
~Susumu19
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Słabo kierownica lewrek zmiany biegów są w opłakanym stanie, wszystko wygląda na to że autem bardzo dużo jeździła kobieta z pierścionkami, siedzenia w pełnej skórze wyglądają okej jak na 230tys przebiegu. A no i najważniejsze rdza jest wszech obecną a auto na pewno nie było bite
~jan
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Posiadam egzemplarz przedliftowy z 2003 roku. Zaobserwowałem pierwsze oznaki korozji na tylnych nadkolach. Poza tym zdecydowałem się na zabezpieczenie antykorowyjne podwozia, bo hania zaczęła się poddawać rdzy - głównie na tylnej części podwozia oraz profilach zamkniętych
~Marek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
W naszym kraju wszystkie są albo przed albo po naprawie tylnych nadkoli,lakier to jakaś pomyłka przy parkowaniu przed blokiem całe auto było do malowania, zderzak przy haku to już tragedia.Podwozie -konserwacja jak się chce trochę pojeździć