Lista ocen Honda Accord VII Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW 2002-2008 (31) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Były Passat
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Od początku skrzypiało sprzęgło, kolejne smarowania przy okazji przeglądów problem załatwiały na krótko. Po ok. 120 tys. sprzegło w końcu zdecydowałem się wymienić, było twarde. Różnica po wymianie była wyraźnie widoczna. Mimo braku kolizji po 8 latach eksploatacji samochodu zaczęła w czasie jazdy niekiedy włączać się kontrolka systemu SRS, kasowanie błedów nic na dłużej nie dawało, problem powracał. Dopiero diagnoza bez wyłączania silnika...
~Zygmunt
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Skrzynia -remont pisze o tym dlatego że fanatycy hondy twierdza ze przezyje auto hahahah....Problemy z zawieszeniem na zamiennikach,maglownica ,pęknięty kolektor do wymiany,roższczelniająca sie instalacja klimy
~anubisagd@vp.pl
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Brak usterek. Wymieniłem sondę lambda w tłumiku na oryginalną w serwisie niecałe 1000zł z podłączeniem pod komputer.Ale kupując accorda wiedziałem o sondzie w trakcie zakupu.
~Michał#K24
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Kończące się sprzęgło to nie usterka a eksploatacja, a jego koszt - 650pln pozwala znowu uśmiać się z diesla gdzie ceny to średnio 3500pln :) przez dwumasę.
~Marcin
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Brak jakichkolwiek usterek podczas mojej dwuletniej eksploatacji. Głównie pod tym kątem wybierany był ten samochód i przyznam, że był to bardzo trafny wybór.
~Rafal.g
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Niestety urwane mocowanie drążka przy sankach tylnich. Do wymiany całe sanki. Dość spory koszt. Winowacja niestety już wiek samochodu.
~Roger
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Nic, tylko dbam o pełny bak i mycie autka. ASO? Tylko co 20 000km na przeglądy!
~MAXKOW
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
po przejechaniu ok 50tys km nie stwierdzono powazniejszych usterek.
~Bodzio
Na raazie OK. Poprzednio w Pasacie 1.8T zawsze cos sie psulo

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~chefren@poczta.fm
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Nic z tych rzeczy. Chyba że ktoś jeździ na szklance oleju....
Honda Accord VII Sedan