Lista ocen Honda Accord VIII Kombi (58) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marsjusz
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Klima działa dobrze, ale przedmuch przedniej szyby troche trwa. W Nissanie wciskałem guzik szyba przód: klima, wiatrak i temp na maxa na przednią szybę i po chwili szyba sucha, tutaj to troche trwa. Brak wyraźnego ozanczenia działania klimy, czasami nie wiem czy klima działa, wiem kiedy jest wyłaczona (na wyświetlaczy pali sie AC:OFF), ale nie ma oznaczenia AC:ON. Można powiedziać że skoro nie pali się OFF to znaczy że działa, ale sami...
~piotr@strona.pl
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto nagrzewa się błyskawicznie - byłem bardzo mile zdziwiony, pewnie dlatego też że benzyna. Fajną rzeczą w Hondzie jest też to, że jak wsiadamy do auto włączamy temperaturę 20 st. to zaczyna dopiero dmuchać do środka jak nagrzeje się troche silnik a nie od razu gdzie pompuje zimne powietrze, tak była w Mondeo. Nawiew i wentylacja dla pasażerów z tyłu działa dość przeciętnie, nie ma tragedii, ale mogłoby być lepiej.
~Jacek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Nie wiem o co chodzi z nawiewnikami przy tylnej kanapie gdyz zawsze zachowywaly sie wedlug wlasnej logiki i ustawienia temperatury z przodu nijak sie maja do tego co dmucha na tyl, wiec zawsze mamy tylne nawiewy zamkniete. Przod calkiem ok
~fffffff
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Przy włączonej klimatyzacji, obroty silnika na wolnych obrotach skaczą jak w rozregulowanym Polonezie. W serwisie powiedzieli że tak ma być.Dla mnie jak na benzyniaka Hondy to porażka. Poza tym reszta zdecydowanie na 5.
~sengin
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Efektywne, bardzo szybko odparowują szyby, aczkolwiek za głośne, już na 3 biegu - nie mówiąc o wyższych - w poprzednim Accordzie było cichutkie nawet na najwyższym. Nie wiem skąd ta zmiana, czyżby błędy nowości?
~Frugo, frugo@o2.pl
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
brak co pół stopnia tak jak w mondeo, tego mi czasem brakuje. chociaż na AUTO zdecydowanie lepiej sobie radzi niż mondeo. duży plus. Z tyłu niestety już trochę gorzej. dużo praktyczniej jak nawiewy są w słupkach a nie centralnie.
~Daro
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Klima rewelacja, ogrzewanie też. Skoda, że nie ma ogrzewania przedniej szyby, ale jest specjalny wzmocniony nawiew, który powinien sobie szybko poradzić w zimie z oblodzeniem przedniej szyby.
~chmielu
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Żadnych uwag, wszystko w porządku. Zimą silnik potrzebuje sporo czasu żeby się rozgrzać więc i ciepło wpada do kabiny po dłuższym czasie - takie prawo ponad 2 litrowego diesel'a.
~akhonda
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
sterowanie ok, klima bardzo sprawna i dokładna z temp.,jak to diesel dość długo się rozgrzewa, super atermiczne szyby (miałem w A6 - tam to porażka) -teraz wiem co to znaczy.
~oti374@poczta.fm
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Żadnych problemów. Nie śmierdzi. Grzeje szybko (szyby, fotele, wnętrze)- choć wydaje mi się, ze w moim starym Volvo jeszcze tym szwedzkim ogrzewanie było mocniejsze.
Honda Accord VIII Kombi