Lista ocen Honda Accord VIII Kombi (64) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Alan
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Wyciszenie jest bardzo przeciętne zwłaszcza nadkoli oraz bardzo przeszkadza hałas wiatru. Ponadto przy większych podmuchach i szybkościach, faluje przednia maska, kto wrażliwszy może się mocno przestraszyć. A może właśnie o to tu chodzi :-))
~Marsjusz
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
ocena dobra, silniczek słychać umiarkowanie, przy dużych prędkościach można swobodnie rozmawiać, słuchać muzyki. Czasami się łapię, że sluchając muzyki nie czuję silnika, dopiero rzut okiem na obrotościomierz mówi mi że czas na zmianę biegu ;-)
~Drop
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie jest idealnie cicho ale zdecydowany + za wyciszenie. tak naprawde komfort jeśli chodzi o hałas jest bardzo wysoki... nie wiem do czego by sie ozna tutaj doczepić ... jazda z thulem nie należy do przyjemnych kiedy chcesz gnać 180 ale 160 spoko
~Maczo
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Przy normalnej jezdzie jest cicho. Dopiero przy predkosciach powyzej 140-150km/h zaczyna sie robic troche glosniej ale nie przeszkadza to w normalnej rozmowie. Fabryczne opony letnie Yokohama sa glosniejsze o zimowek
~Bartek
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
W tej klasie samochodów wyciszenie jest przeciętne. słychać silnik, opony, wiatr. I różne klekoczące rzeczy w samochodzie np. tylne klocki, zawieszenie, metalowy element przy klapce do napojów itp. Jakość wykonania nie japońska.
~chmielu
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Moim zdaniem kabina jest nieźle wyciszona, szczególnie komora silnika. Terkot diesela jest świetnie wytłumiony. Przy dużych prędkościach daje o sobie znać wiaterek, ale to normalne. Wszak to nie jest S klasa.
~Jarek
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie jest to sala operowa, ale nic mi nie przeszkadza, zresztą zawsze jeżdżę z muzyką ... niezbyt cichą, więc w tej kategorii oceny mogę nie być do końca wiarygodny.
~zzz
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
dzięk silnika przebija się cały czas podczas słuchania radia z normalną głośnością. No i te odgłosy z zawieszenia podczas przejeżdżanych nierówności. Powinno być znacznie ciszej.
~ab81
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Wcale nie jest takie idealne, zwłaszcza przy szybkiej jeździe po autostradzie, no i ta drżąca i falująca maska. Czy ten kto tak chwalił ten samochód to widział? Powodzenia:-))
~piotr@strona.pl
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
W samochodzie człowiek się zastanawia czy już jedzie czy jeszcze nie. W środku jest idealnie cicho. Ja cenię to sobie gdyż w Mondeo nie było w środku tak cicho jak w Hondzie.
Honda Accord VIII Kombi