Oceny Honda Accord VIII Kombi

Honda Accord VIII Kombi - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Zawieszenie (22)

~sengin
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Lubię twarde zawieszenie. Porównuje do mojego Accorda wcześniejszego i nowe jest dużo lepsze, chyba przez zwiększony rozstaw osi i kół. Jest przyklejony do drogi. Druga rzecz, która mnie zaskoczyła to jakość wykończenia.
~Drop
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Świetnie zestrojone... a po przygodzie na górskich bardzo ostrych i stromych podjazdach ogromny + równiez dla skrzyni i silnika ... czesto redukowałem biegi ... ale samochód cały czas wyrywał do przodu
~Leopoldo
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Wcześniej jeździłem bmw5 touring (2005), przed zakupem testowałem nowe bmw, insignię, mazdę 6, c5 , a4, mondeo i s60. I ocena wyglądała tak , że accord i bmw to inna liga, potem idzie a4 (przereklamowane, za drogie jak na swoją wartość, ale stereotypy robią swoje) a reszta nie warta pisania (może oprócz niezłej mazdy 6)
~sengin 2 opinia
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Genialne, sznurek, zwłaszcza na zakrętach na których inne samochody porównywalne jadą 60km ja mogę bezpiecznie 80 :) przytwierdzony do drogi, podobna charakterystyka jak bmw.
~Wojtek
Kombi 2.4 VTEC 201KM 148kW
To jak się trzyma drogi to bajka
~Frugo, frugo@o2.pl
jest zaje*(&*&#te
~Marek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Świetne zawieszenie, które daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Powoduje sporo emocji zn każdej jazdy.
~Daro
~Jakub