Lista ocen Honda Accord VIII (40)

~chmielu
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
To moja 3. Honda więc mogę uznać się za fana marki. Auto wciąż świetnie wyglądające (to już 10 latek!), prawie bezawaryjne, jakość użytych materiałów na dobrym poziomie. Uważam jednak, że poprzednia generacja pod względem bezawaryjności wypadała lepiej. Wcześniej miałem Accorda VII z silnikim i-CTDI i przebiegiem ponad 300 000 km. Podejrzewam, że osoba która go ode mnie kupiła 5 lat temu dalej cieszy się bezawaryjną jazdą. W przypadku...
3,4
~Konrad
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Samochód dobry, nie wybitny, dla kogoś kto potrzebuje dużego auta, trochę denerwujący
~Boom
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Świetny samochód, łanie się prezentuje i wygodnie jeździ. Mimo że jest całkiem spory potrafi przy oszczędnej jeździe naprawdę mało palić. Niestety jakakolwiek ingerencja mechanika sporo kosztuje. Wygląd budzi zazdrość innych więc zdarzają się obrysowania czy powyginane lusterka ( są na tyle mocne, ze mimo kilku prób urwania jest wszystko ok) Jeżdże najczęściej sam więc dla mnie idelany natomiast dla rodziny już bym się zastanowił.
~adam
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Mówiąc krótko - Accord to ładny, delikatny, ekonomiczny samochód o przesadnych w porównaniu do swojej praktyczności gabarytach, z bardzo ładnym wnętrzem i nie tak pospolity jak chociażby Passat czy Avensis. Wolałbym jednak wersję benzynową. W silnikach o zapłonie iskrowym Honda moim zdaniem nie ma sobie równych.
~Marsjusz
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Jestem z auta bardzo zadowolony. Przejście z Nissan Primera P12 1.8benz na Accorda było bardzo dobrym posunięciem. Znakomity na długie trasy, wygodny, szybki, stylistyka bardzo mi odpowiada. Piękna linia, śliczy kolor Vulcano, nie wiele takich aut na mieście. Na razie niezawodny, ale drogi.
~warex@warex.info
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
hmmm fajny w miare oszczedny i maxymalnie wyposazaony samochód za nie duża ceną. Z perspektywy 10 miesiecy jak patrze na niego to moge pwoiedziec ze jak by byl w automacie to juz był by moim samochodem do smierci.:)
~zzz
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
nie ma co ukrywać. Jestem dumnym posiadaczem nowej Hondy Accord, samochodu w domyśle bezawaryjnego, doskonałego technicznie z rewelacyjną stylistyką.
~Piotr
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Korzystam z tego auta prawie 10 lat. Przejechałem ponad 150k km, po mieście trasie po Polsce i Europie. Nie miałem lepszego samochodu. Jest wygodny, można w nim spędzić kilka lub kilkanaście godzin na raz i być żywym. Rekord 18 godzin jednym ciągiem. Jest piękny, mimo że lata lecą ciągle wygląda nowocześnie, elegancko i z klasą. Nic się nie psuje, wymienia się tylko to co się zużywa. Tanie w utrzymaniu. Karoseria nie jest jak nowa ale blisko....
~Koks
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Dla mnie jedno z najładniejszych kombi, jeździła nim małżonka obecnie wystawiłem na sprzedaż. Auto ,które świetnie się prowadzi,bardzo dobra pozycja za kierownicą ;dobry kompromis między komfortem a twardością zawieszenia.
~Marek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Doskonałe auto dla każdego, komfort połączony z dynamiką silnika diesela powoduje ogrom emocji przy nawet najkrótszej przejażdżce. Piękna linia Accorda kombi prowokuje przechodniów na ulicy i stacji paliw.