Lista ocen Honda Accord VIII Sedan (18) - Karoseria

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Tu niestety nie ma szału, aczkolwiek nie ma też tragedii. Blachy faktycznie momentami są niewiele grubsze od papieru, jednak ja w moim egzemplarzu nie uświadczyłem ani grama rdzy. Ponadto zabezpieczone zostały nadkola (które są dodatkowo regularnie czyszczone na myjni), przez co problem ewentualnej rdzy jest wyeliminowany - po prostu jak dbasz (i trafisz), tak masz. Natomiast powłoka lakiernicza jest dość licha - lakier jest cieniutki i...
~Ayreon
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
To niestety bolączka tego modelu, ale w sumie jak we wszystkich japończykach. Lakier cieniutki, łatwo o rysy. Podwozie w moim przypadku bez korozji przez zabezpieczenia antykorozyjne na przestrzeni lat, ale w wielu przypadkach na ulicach można dostrzec nawet nie patrząc pod spód auta że na progach czy błotnikach widoczny jest nalot rdzy. Jedni nie dbają i dopuszczają do takiego stanu a drudzy zadbają i nie będzie z tym problemu. Wolę wydać...
~Piter36
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Lakier miękki podatny na zarysowania i odpryski. Trzeba dbać, często myć i woskować oraz zaopatrzyć się w lakier zaprawkowy z pędzelkiem i będzie dobrze. Nie polecam czarnego koloru karoserii w tym aucie ( jest nie możliwy do utrzymania) ryski pojawiają się od samego patrzenia , chyba że komuś to nie przeszkadza.
~rychu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
lakier w hondzie potrafi się porysować od patrzenia , podwozie też potrafi być dosyć słabo zabezpieczone na tle konkurencji ,warto wykonać jakąs konserwacje podwozia jeśli ktoś planuje na dłuzej jeżdzic acoo 8 gen
~Mateusz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mankament tego auta - bardzo miękki i cienki lakier, miękka blacha. Nie polecam czarnego koloru - niemożliwy do utrzymania. Brak oznak rdzy.
~Radosław
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Samochód dobrze wygląda, praktycznie się nie starzeje. Sylwetka przyciąga wzrok. Słabym punktem jest lakier, bardzo cienki i łatwo się rysuje.
~Donnie
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jak to Japończyk. Trzymaj go w garażu a i tak zardzewieje. Ciężko potem sprzedać takie auto bez wizyty u lakiernika
~micor
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dość łatwo dochodzi do odprysków lakieru, a te pozostawione same sobie szybko rdzewieją.
~Tomek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Niestety lakier się rysuje, polecam mycie ręczne. Rdzy też nie widać, podwozie również nie rdzewieje.
~Fus
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Kształt bryły jest bardzo ładny, jednak faktem jest, że lakier cieniutki i miękki jak do włosów.
Honda Accord VIII Sedan