Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 (61) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
FATALNE sprzęgło. Przy przebiegu 900 (słownie: dziewięćset km) musiałem wymienić na nowe, bo się tak zaczęło ślizgać ze jazda stała się niebezpieczna, a do tego przy co drugim ruszeniu bardzo śmierdziało. Jeżdżę bardzo spokojnie, a moimi poprzednimi samochodami (2 x toyota corolla) zrobiłem odpowiednio 260 000 i 60 000 tys. km i nie wymieniałem w nich sprzęgła ani razu). Niestety,wydaje się że problem nie zniknął. Przy ruszaniu pod górę lub...
~becio
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
STUKA w schowku na okulray preciw słoneczne - wkurza mnie to, musze skolowac kawalek gumki lub zapalke i zlikwidowac skrzypienie. acha sporo ludzi pisze ze fotel im puka - ja tez myslalem ze mi puka, ale to pukal pas bezpieczenstwa od strony pasazera przy przednim fotelu, zawila sie poprosu i stuka w slupek - moze u was to tez to... lakeir do dupy -dotnknalem parer razy delikatnie paznokciem przy klamce i juz jest tak zrysowane jakby auto...
~Paweł
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Korozja stelaża okna dachowego po okresie 18 miesięcy!!!! w sumie dyskwalifikacja. Problemy z drobiazgami (elektronika) akceptowalna - korozja nie. Obecnie zastanawiam się, dlaczego ja to odkrywam przypadkowo - w końcu z powodu wyświetlań komputera jestem w serwisie na przeglądzie co 3-4 miesiące (przegląd A, B, AB itp). Nie rozumiem tego - to też ocena serwisu i fachowości przeglądów :-((((
~franc_k
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
- lakier bardzo poddatny na zarysowania - na karoserii zaczęły się robić wybrzuszenia lakieru oraz odpryski - akcja z ASO zostanie zainicjowana - trzeszczące plastiki w desce rozdzielczej - nietrzymające (wypinające się?) zaczepy mocowania podsufitki (stuki, trzaski) - kilka razy się zdarzyło że nie odpalił za pierwszym razem, sprawdzony na ASO - ponoć nie ma żadnego problemu (może tak ma być?)
~Piotr z Zakopanego
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jak wyżej. Przy okazji polecam Salon Dumnickiego. Profesjonalnie sprzedali mi auto i profesjonalnie mnie obsługują przy każdym przeglądzie, a dotychczas miałem wrażenie, że we wszystkich salonach chodzi tylko o to by wypchnąć samochód i resztę niech sobie sam użytkownik radzi, albo niech walczy o swoje... Tu ludzie są uczciwi i nie naciągają na dodatkowe koszty
~Butrus
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Kiepski - bardzo miękki lakier choć auto myte na myjni bezdotykowej - tragedia. Mechanicznie rewelacja żadnej awarii. Przy wielkich mrozach po przebiegu 95tyś. na wielkich dziurach jakaś guma mi kilka razy skrzypiała w zawieszeniu ale po kilku km było ok - więc może coś przymarzło. Wymiana / regeneracja po 111500 sworzni górnych wahaczy w ASO Karlik, koszt 735zł.
~Bartek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nic a nic. Zero poważnych usterek, zero niespodzianek. Samochód dopóki ma prąd w akumulatorze, paliwo w baku i sprawny alternator to zawsze zagada i ruszy. Pilnować spraw eksploatacyjnych i można tym autem jeździć do końca świata, a nawet parę dni dłużej. Gdyby większość świata motoryzacyjnego reprezentowało takie podejście, to byłoby prościej...
~Piotr z Wrocławia
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Perfekcja nawet oleju nie trzeba dolewac wystarczy od wymiany do wymiany, łancuch rozrzadu swiety spokój Mój starszy accord zrobił 240tys bez żadnej usterki sprzedałem z żalem ale teraz mam kolejną generacje i zobaczymy czy tez tak udana!
~ Tomek501
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
przy 17.000km wymienione sprzęgło. Nie moja wina! Falująca przednia pokrywa silnika, od około 160km/h do końca, a swobodnie może być i 230km/h( licznikowe). Wymiana uszczelki zlikwidowała efekt.
~Krzyś
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Na razie przy przebiegu 10 000km cisza i spokój. Silnik benzynowy - mniej możliwości poważnych usterek. Honada jest cała robiona w JAPONII i liczę, że japońska niezawodność to ciąglew aktualne hasło.
Honda Accord VIII Sedan