Lista ocen Honda City V (74) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BERT
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Jak do tej pory - zepsuł się mechanizm opuszczania oparcia fotela pasażera z prawej strony, usunięte na gwarancji. Przetarła się wykładzina podłogowa ze strony pasażera. W piątym roku zepsuł się zamek klapy bagażnika (nie można było otworzyć kluczem - ale serwis odblokował). Poluzowała się guma popierająca tylny lewy amortyzator - do wnętrza auta dostało się trochę wody i błota od strony nadkola - trzeba było odkręcić amortyzator, wyczyścić...
~Zawiedziony
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Szary lakier w środku zupełnie nie odporny na wycieranie (gałka zmiany biegów, w ciągu 100000km należy ją wymienić 2 albo 3 razy), pas bezpieczeństwa z tyłu - wymieniany dwa razy, maska przednia robiona już dwa razy (rdza!!!), już lecą tylne błotniki, dużo (kilkanaście) przepalonych żarówek, szybko zużywają się klocki hamulcowe, właściwie już nie zwiaja się pas bezpieczeństwa kierowcy
~Bodzik
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Po 22.000 wymiana łożysk w lewym przednim kole (wyły jak w Maluchu); po 38.000 problem z automatycznym domykaniem szyby kierowcy; czasami radio potrafi się zawiesić i dopiero ponowne włączenie pomaga; skrzypią prowadnice szyb (do smarowania podczas zbliżającego się przeglądu); Problem z regulacją elektryczną lewego lusterka - prawdopodobnie panowie na myjni przedobżyli z myjką ciśnieniową.
~artur
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
na razie ok, bałem się że będą skrzypiec plastiki bo jakość montażu jest średnia ale na razie nic nie przeszkadza. Trochę popiskują hamulce, z tego co czytałem to ten typ tak ma, więc jest to chyba wada tego modelu. Inne auta jakie miałem do tej pory nie miały tej przypadłości a jeździłem i nowymi i b. starymi autami np 16-letnia Mazdą.
~brak
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
przy przejechaniu 80 tyś trzy razy wymieniano klocki a raczej nie należę do osób które mają ciężką stopę. nie wiem czy to normalne, że wymieniano je 3 razy. w serwisie tłumaczono, że to efekt używania ekologicznych materiałów?!wysępowały też małe ogniska korozji w miejscach gdzie uderzyły kamienie.
~Beti
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Trwałość tapicerki słaba. Plastiki się wycierają. Szyba tylna to wada fabryczna, rozpuszca się ogrzewanie na niej. Korodująca przednia maska, też wada fabtyczna, wymaga malowania u lakiernika.Tylne lampy nieszczelne.Trochę korodują elementy podwozia i podzespoły,myślałem że tylko Fiaty tak rdzewieją.
~cwirek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Auto jest nowe, a juz pekaja plastiki oslaniajace mocowania przednich foteli. Kiepsko tez reguluje sie spryskiwacze przedniej szyby i latwo je przy tym uszkodzic. Z trudem dostalem sie do bezpiecznikow prze kierownicy z uwagi na kiepska jakosc plastiku i zbyt ciasne spasowanie pokrywy.
~bart
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
wada za wadą , skrzypi fotel , gałka lewarka skrszyni biegów wytarła się , tapicerka sie wyciera i mechaci , radio charczy a nie gra , a teraz każą mi malować w ramach gwarancji pół maski ( wada fabryczna wyskoczył bąbel rdzy przy listwie ) , bubel na kazdym kroku
~kunio1@wp.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Od nowości koło zegarów przy szybkiej jeździe czasem coś obije się od plastiku - jakiś kabelek? Jestem super wyczulony na takie rzeczy (może to zboczenie). No i jeden plastik na słupku środkowym odłazi czasem z zapinki. Składana w Turcji - zobaczymy co będzie dalej.
~Jacek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Przez 3 lata wymieniłem tylko silniczek od wycieraczek i zreperowałem klimę (wymiana jednego przewodu), ze względu na rdzę (ale auto ma już 9 lat, więc uważam, że ma prawo). Koszty był drobne, jednak już nie pamiętam, ile dałem za naprawę.