Lista ocen Honda City V (79) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cwirek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Auto ciekawe aczkolwiek pelne kontrastow. Nowoczesny i ekologiczny silnik, przestrone wnetrze i bagaznik oraz "magiczna" kanapa z jednej strony, a tanie plastiki, linka otwierajaca bagaznik, jego zawiasy wnikajace do wnetrza oraz ordynarna dykta w podlodze kufra. Male kolka nie dodaja ani komfortu, ani urody. Dosc bogate wyposazenie seryjne, ale z drugiej strony za 50 tys mozna by kupic auto wyzszej klasy. Podobno marka i jakosc...
~pawecz@wp.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Wg mnie super - nieznalazłem żadnego innego auta (a długo szukałem), aby za cenę 50 tys. kupić auto z takim wyposażeniem, lakierem metalicznym, dwoma poduszkami, radiem, pełną elektryką, gigantycznym bagażnikiem, niewielkim, a jednak mocnym i jednocześnie ekonomicznym silnikiem a to wszystko w tej cenie! Wersja sport, niecałe 4 tys droższa, zdecydowanie lepiej wyposażona (poduszki boczne, przednie światła przeciwmgielne, spoiler tylny,...
~esta51
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
poprzednio jezdziłem Mitsu.SS 1.9 DID.Autko nie za piekne zeby nie powiedziec przeciętnej urody ale niezawodne i z tym motorkiem bardzo żwawe.Myśle że CITI też da się poznać z tej dobrej strony/niezawodność/.no a że osiągi nie takie to przecież tylko 1.4,ale za to jest bardzo elastyczny z momentem 119Nm/2800.Cóż więcej można po 1000km???Jest sympatyczne,porównanie do POLONEZA???Facio nie zabieraj więcej głosu!!!Tak jak ja nie porównam do aut...
~zzz
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
auto kosztuje 50000. za taka kase mozesz kupic starego passata, golego focusa, psujaca sie non-stop 307 (bez urazy, ale polecam tez od razu zainwestowanie w rozaniec -moze wtedy pojedzie) albo cos mniejszego (z segmentu B) i w miare wyposazonego. ja chcialem miec auto nowe, bezawaryjne, w miare oszczedne, obszerne i z fabrycznym cd. tak wiec -"zalezy komu na czym zalezy".
~Piotrek 24
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
W tej kwestii konkurencja wypada lepiej. Ale Honda to Honda. Nabyłem swoje auto w promocyjnej cenie 50.400 zł za wersję Sport. Dodatkowo dostałem gratis pełen pakiet ubezpieczeń. Wyposażenie mojej wersji to ABS, 4 airbagi, pełna elektryka, klimatyzacja, radio z CD, wspomaganie kierownicy, regulacja wysokości fotela kierowcy, halogeny itd. Auto normalnie kosztuje około 53 tys. zł.
~Zawiedziony
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Honda jest droga, coś chyba można od niej wymagać... Produkcję Jazza przenieśli teraz do Chin, a opisywane City to \"Turek\" - najwyraźniej zależy im na jakości :-). Spasowanie elementów tapicerki w środku przedstawia co najwyżej przeciętny poziom. Honda Polska z pewnością jednak dba o klienta - doświadczyłem \"gestu handlowego\".
~Beti
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Najdroższe chyba auto w klasie B. Ale za 50tyś. to chce się przez 3 lata olej zmieniać a nie w serwisach przebywać. Niedopracowane auto. Podzespoły badziewne, niby drobiazgi, ale rzutują na ocenę i jakość, montaz w Turcji też nie pomaga.Linea czy Thalia też Turecka, a 10tyś. tańsza.To się nie zwróci przy sprzedaży
~cwirek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Cena dosyc wysoka jak na nasz rynek ale i wyosazenie dodatkowe przyzoite (mowa o wersji "comfort", podstawowej sprzedawanej w Polsce). Jakosc pozostawia troche do zyczenia jesli chodzi o drobiazgi wykonczeniowe i zastosowane materialy. Pozostaje miec nadzieje, ze powazniejszych awarii, jak to w hondach, po prostu nie bedzie.
~armed@1gb.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
W tej cenie mamy wszystko co potrzeba.Oczywiście marka Honda-co prawda sładana w Turcji. Bagażnik 500 litrów i fajnie składane tylne fotele (mój duży pies jest zadowolony). W klasie mały sedan nic lepszego nie dostaniecie. A czarny kolor i czerwone tylne światła-bajer. Z przodu wygląda jak Accord a z tyłu jak BMW.

Usterki Honda City V

Honda City V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~BERT
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Kupiłem auto za 52 tysiaki. Nie były to małe pieniądze ale uważam że warte tego co dostałem w zamian. Po za tym auto po prawie 6 latach ciągle ma wartość ok 22 tyś, więc sporo. Spadek ceny jest niski i niższy niż w innych markach. Z perspektywy tych prawie 6 lat - auto godne polecenia za niezawodność!!!