Lista ocen Honda City V 1.4 i 83KM 61kW 2002-2011 (58) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BERT
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Z poważniejszych usterek - wymiana łożyska w tylnym kole po 70 tys, zaczęło huczeć nieznośnie. Naprawa gwarancyjna w jeden dzień. W ramach przeglądu zaproponowano mi pomalowanie przedniej maski - seria tych samochodów miała wadę fabryczną. Pod listwą ozdobną maski przedniej ponoć może się pojawić rdza. Zgodziłem się na malowanie. Naprawa trwała przez 3 dni. Na dziś po ponad 122 tys km DALEJ NIC SIĘ NIE DZIEJE!!! Oby tak dalej, niby turecki...
~TAJNY
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
KUPUJĄC HONDE CITI MYŚLAŁEM ŻE KUPUJĘ DOBRE AUTO!SKUCHA !.WYMIENIĘ USTERKI KTÓRE WYSTĄPIŁY:CIEKNĄCY BAGAŻNIK-PRZEZ AMORTYZATORY-LUZ NA PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ,LEWA SZYBA ŻLE OSADZONA W PROWADNICY CO SPOWODOWAŁO W KOŃCOWEJ FAZIE PRZECIĘCIE USZCZELKI i NAJGOSZA RZECZ. PO SPRYSKANIU DESKI ROZDZIELCZEJ PROFESJONALNYM ŚRODKIEM SPŁYNEŁA FARBA Z JEDNEJ Z CZĘŚCI DESKI ROZDZIELCZEJi ZAMIAST KOLORU STALOWEGO KTÓRY BYŁ JEST SREBNY ,KTÓRY PIĘKNIE ODBIJA...
~jacek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
w drugim roku pomalowana klapa rdza naprawa gwarancyjna jak u większości w trzecim roku zardzewiała cała karoseria zaczeło sie od rdzy pod klapą bagażnika jak dokładnie obejrzeli autko to pomalowali prawie całe (samochód garażowany)Obecnie pod maską cały osprzęt silnika to kupa rdzy wszystkie rurki i opaski a także podstawa akumulatora aha i jeszcze wymienili przekładnie kierownicy bo od 25000 coś skrzypiało mimo prob smarowania
~bart
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
wada za wadą , skrzypi fotel , gałka lewarka skrszyni biegów wytarła się , tapicerka sie wyciera i mechaci , radio charczy a nie gra , a teraz każą mi malować w ramach gwarancji pół maski ( wada fabryczna wyskoczył bąbel rdzy przy listwie ) , bubel na kazdym kroku
~the-moonn@o2.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
W 75% to autko to HONDA JAZZ!! Czyli produkt oryginalnie japoński. Analizując to połączenie z całkiem niezłym montażem tureckim to jestem przekonany, że będzie bez najmniejszych usterek. A na pewno serwis nie będzie wygórowany. (mam nadzieję)
~ŚWIETNE AUTO
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
AUTO BEZAWARYJNE! LEJE SIĘ PALIWO (dość rzadko, bo mało pali) I NAWET NIE TRZEBA WYMIENIAĆ OLEJU, ŚWIEC I KLOCKÓW ;-)
~beti
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Tylne klocki wytrzymują góra 35tyś.Korozja podwozia,wydechu i podzespołów.Akumulator.
~Zawiedziony
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Pompa paliwowa, układ hamulcowy (serwis nic nie wykrył, a awaria była!), silniczek wycieraczek, sprzęgło.
~artur
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
w zasadzie trudno oceniać auto przy takim przebiegu ale skoro jest taka rubryka to wypada dać 5.
~cwirek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Za krotko ja mam by tu cokolwiek napisac poza tym, ze jak do tej pory NIC. I oby tak zostalo...