Lista ocen Honda City V 1.4 i 83KM 61kW 2002-2011 (84) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dealer_sbk
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Samochód jak nazwa wskazuje głownie do krótkich podróży miejskich i wypadów poza miasto. Przejechał \"city\" bez przerwy z żoną 1500 km ale w porównaniu do insigni czy audi s4, komfort za fotelem był bardzo mizerny. Nikomu bym nie życzył pokonywać tym autkiem nawet 300-500 km codziennie(np. wykonując pracę handlowca czy coś w tym stylu), raz na jakieś czas to może nawet sprawić frajdę, ale autko zostało stworzone dla rodzin w mieście które...
~maarcin
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Jesli chodzi o pozycję kierowcy miejsca jest wystarczająco. Fakt, że siedzi się stosunkowo wysoko, ale nie stanowi to problemu. Punkty odjąłem tylko za skokową regulację fotela (porażka, nawet w puncie miałem zwykłe pokrętło) i brak regulacji kierownicy w dwóch płaszczyznach. Fotele raczej twarde, ale dla mnie to akurat plus. Miejsca dla pasażerów z tyłu dużo, olbrzymi plus za schowek pod tylną kanapą. Może przydałoby się jedynie ciut więcej...
~artur
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
wystarczająco dużo miejsca na przednich i tylnych siedzeniach, nadspodziewanie wygodne auto. Duży bagażnik, pomysłowe ale mało praktyczne składanie siedzeń do góry (raz mi się zdarzyło wieźć dużą donicę dla teściowej)poza tym nie wiem do czego mógłbym to wykorzystać. Do bagażnika natomiast można dużo włożyć ale małogabarytowych rzeczy. Np roweru nie włożę ze względu mały otwór załadunkowy a nie brak miejsca. Narty mieszczą się bez problemu...
~pawecz@wp.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Bagażnik 500 litrów, w takim aucie, mówi sam o przestrzeni! Wszystko tam można wpakować! :) Miejsca kierowca ma sporo, pasażerowi również! Tylna kanapa - prawdziwa rewelacja (brakuje tu skali do jej oceny - conajmniej 6 się należy) - składane i dzielone oparcie oraz kanapa (niespotkałem tego w żadnym innym aucie) zwiększa znacznie przestrzeń na bagaż - nawet przy siedzących 2 osobach z tyłu! Ale tego się nie do opisać - to trzeba zobaczyć!
~zzz
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
na prawde BARDZO DUZO MIEJSCA! mam 176 cm i na przednich fotelach jest na prawde wygodnie -nie wiem jak beda mialy wyzsze osoby, bo na temat siedzenia kierowcy slyszalem juz rozne komentarze. dla mnie miejsca jest duzo. na tylnich fotelach jest jeszcze lepiej -miejsca na nogi nie powinno zabraknac nikomu! do tego super skladane tylne fotele i wielki bagaznik!
~Henryk Walezy
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
W porzadku. Jedyne "ale" to ograniczona regulacja odsuniecia foteli przednich - szkoda, ze Japocznycy zalozyli maksymalny wzrost uzytkownika na jakies 1,80 cm. Mozna to ciut zrekopmensowac sobie wychylem oparcia i regulacja kierownicy. Przy dluzszej trasie czuc brak miejsca oparcia dla prawej nogi - trzymasz kilka godzin gaz i noga powoli puchnie. Ale tez mozna przezyc.
~Piotrek 24
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Jak na auto klasy "B" przestrzeni jest aż nadto. Mam 178 cm wzrostu i mieszczę się idealnie. Podobnie na siedzeniu pasażera. Tylna kanapa jest bardzo wygodna, moi pasażerowie chwalili wygodę i ilość miejsca na nogi. Bagażnik bardzo duży i pojemny z możliwością powiększenia. Minusem są zawiasy wnikające do bagażnika ale przy tej pojemności bagażnika nie ma to istotnego znaczenia.
~Adam / Rybnik
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
w swojej klasie absolutny mistrz, fotele przednie mogły by się jak dla mnie jeszcze o te 3-4 cm przesuwać dalej do tyłu (lubię siedzieć daleko od kierownicy) ale jest to w zasadzie mój kaprys, fotele w jazzie są lepsze co dziwi, wszak to model niżej niby... z tyłu rewelacyjnie dużo miejsca, nawet dla bardzo wysokich ludzi
~BERT
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Wzór godny do naśladowania. Miejsca jest dosyć dla kierowcy i 3 pasażerów. W 5 osób - niewygodnie. Jak dla mnie trochę za mała jest regulacja fotela kierowcy - zarówno w poziomie jak i w pionie. Bardzo dużo miejsca na nogi jest z tyłu, więcej niż w innych większych znacznie autach.

Usterki Honda City V

Honda City V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~the-moonn@o2.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Relatywnie do klasy samochód prezentuje genialne parametry wnętrza!! Centr rozmieszczony zbiornik paliwa pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń kabiny pasażerskiej. Fajnie wyprofilowana podłoga dla pasażerów siedzących z tyłu. Super dla 2+2 ale dla 2+3 w swojej klasie nie ma równych!!