Lista ocen Honda City V 1.4 i 83KM 61kW 2002-2011 (78) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Henryk Walezy
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Doskonale przy predkosciach do 100 km/h. Karoseria przenosi ciutke drgania od silnika - jak sie oprze glowe o szybe drzwi to czuc. Ale samego silnika nie slychac w kabinie. Przy niepelnym baku slychac rozne dzwieki z baku - jest umieszczony nietypowo, bo blizej przodu - pod siedzeniami przednimi i stad slychac czasami przy ruszaniu jak sobie benzynka fika po baku. Poza tym GLOSNE WYCIERACZKI - chodzi o przenoszenie drgan silnikow na...
~kunio1@wp.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Super cicho do jakichś 120km/h i 3500 obr. Potem silnik słychać, ale ma fajny pomruk :)))) Poza tym dość ciekawy objaw - bak jest pod podłogą, więc czasem słuchać chlupanie paliwa :) Bardzo dobre głośniki fabryczne (ale brak możliwości odtwarzania MP3) - odtwarza też nagrywane CD (ale dobrych firm - przy ´noname´ potrafi się przycinać).
~pawecz@wp.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Przy 2 i 3 biegu powyżej 2,7 tys obrotów trochę za głośno, ale do wytrzymania. Mimo wszystko dźwięk (pomruk) silinka bardzo przyjemy. Na autostradach przy prędkościach powyżej 140 km/h nie można jednak narzekać - głośniejszy pęd powietrza, niż praca silnika.
~adios
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
robi się trochę głośno powyżej 110 ale mi to nie przeszkadza, w końcu wiem że mam silnik :) Na wolnych obrotach prawie nie słychać silnika. Irytuje trochę dźwięk piszczenie przy większych prędkościach ( prawdopodobnie pochodzi od anteny).
~tomasz.piatek@neostrada.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
do 3000 tyś obr/min OK, powyżej głośno, czasem wyłączam radio aby posłuchać tego miło sportowego brzmienia slnika. Mechanik powidział mi, że silnik jst dobrze wyciszony a te głośne brzmienie dochodzi z układu wydechowego.Ponoć każda Honda jest głośna.
~cwirek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Kabina slabo wyciszona. Sam silnik jest cichy do ok 3500 ale powyzej halas wzmaga sie (przyjemne dla ucha sportowe warrrczenie) zmniejsza komfort jazdy na dlugich trasach. Chyba ze ktos lubi glosna muzyke...
~Adam / Rybnik
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
jadąc 150km/h na autostradzie jest dość cicho by porozmawiać nie krzycząc, przy mniejszych prędkościach jest naprawdę przyjemnie, słowem bardzo dobry wynik, o dziwo najgłośniej jest przy 125-130
~ŚWIETNE AUTO
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Z wiekiem coraz gorzej -na początku było akceptowalnie, ale po około 7-8 latach zaczęło w aucie się robić głośno. Za to równocześnie zauważyłem, że auto ma coraz lepsze przyspieszenie.
~Jacek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Przy dużych prędkościach jest źle, ale z racji, że jest to autko głównie miejskie, to traktuje je jako przeciętne, bo po mieście wyciszenie nie stanowi dużego problemu.

Usterki Honda City V

Honda City V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~57
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
do 100 km/h -bardzo dobrze. od 100 km/h do 120 km/ -dobrze. powyzej 120 km/h -troszke za glosno. 170 km/h -za glosno. reasumujac -powyzej 4000 obr/min robi sie za glosno.