Lista ocen Honda City VI (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ojciecmajster
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Zależy jak na to spojrzeć. Jedni nie będą kompletnie nic widzieć, drudzy będą wprost zadowoleni. Nie mniej jednak widoczność do tyłu jest troszkę ograniczona przez potężny kufer oraz wznoszącej się tylnej linii samochodu. Ja kupiłem czujniki parkowania i nie mam z tym w ogóle problemu. Natomiast widoczność do przodu jest b. dobra a to za sprawą dużego kąta pochylenia przedniej szyby. Troszkę przeszkadzają szerokie słupki i skręcając na...
~-Marek-
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
W zasadzie jest więcej niż dobra. Do przodu i na boki wręcz wyœmienita, a kiedy nauczymy się korzystać z lusterek, przy parkowaniu, stwierdzimy, że widocznoœć w tym samochodzie jest nawet bardzo dobra i manewrowanie nim, zarówno na parkingu, jak i na szosie to bułka z masłem. Spore lusterka minimalizujš martwš strefę i trudno tu nie zauważyć bocznych przeszkód. Jednak ze względu na opadajšce linie auta, musimy nieco wyczuć jego bryłę,...
~pimap
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Do tyłu symbolicznie. Duże (bardzo) lusterka boczne. Szeroki przedni słupek skutecznie chowa przechodniów po lewej (ale to wiekszosc nowych samochodów niestety ma). Dosyć wysoka pozycja za kierownicą. Wbrew pozorom to nie koniecznie dobrze bo srodkowe lusterko zasłania mi wiekszoc prawej częsci przedniej szyby :). Efekt jest taki ze z przechodniów na pasach widze tylko nogi. Fotela nie da sie juz obniżyc bo pod spodem jest bak na paliwo.
~Dobijacz
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Widoczność jest dobra. Z przodu przy zakrętach mogą przeszkadzać słupki boczne jednak tyczy się to osób wysokich. Siedzi się w nim wysoko, gdyż zbiornik paliwa umiejscowiony jest pod fotelami z przodu. Szyby boczne i lusterka - bez zastrzeżeń. Szyba tylna mogłaby schodzić delikatnie niżej, aby było widać klapę bagażnika i lepiej oszacować długość auta.
~koma
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Dla bardzo wysokich osób widoczność przy prowadzeniu auta jest czasami niekomfortowa np przy podjechaniu pod same światła przy skrzyżowaniu widoczność sygnalizacji jest ograniczona i trzeba się gimnastykować w środku auta, natomiast wygodniej podróżuje się osobą wysokim na tylnej kanapie, w porównaniu do generacji V(testowanej przeze mnie)
~Piotr Nowakowski
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Choć nowoczesny kształt (mocno pochylona szyba przednia) nie sprzyja idealnej widoczności, to w przypadku Hondy City widoczność we wszystkie strony jest dobra. Dodatkowo można ją poprawiać dużym zakresem regulacji fotela i kierownicy.
~Dobek
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
tylna szyba może i mała ale to sedan, więc nie ma się co dziwić, mnie nie przeszkadza, duże lusterka, w nich widoczność już super, parkowanie trochę na \"czuja\" bo nie widać końca maski ani tym bardziej końca samochodu
~Radas
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Doskonale jak na tę klasę samochodów. Nie jest to MB czy Audi, ale przy normalnej jeździe jest cicha i komfortowa.fajne siedzenia, twarde, mocno wyprofilowane w połowie pleców, nieźle trzymają na zakrętach.
~Rafaelo
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Dzięki dobrze pochylonej przedniej szybie, widoczność na światłach jest znakomita - możemy podjechać pod sam sygnalizator. Widoczność na boki również jest bardzo dobra.
~HondaFaan
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Widoczność jest doskonała, widać wszystko co potrzeba. Trochę jednak nie mogę się przyzwyczaić, bo w moim poprzednim samochodzie było widać maskę, a w tym nie widać.