Lista ocen Honda Civic II (4)

~Piotrek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jeśli mam opisać silnik to jest on doskonały. Cechuje sie bezawaryjnością (oczywiście przy właściwej explatacji). Auto potrafi sie dynamicznie "zebrać" głównie dzieki niewielkiej masie całkowitej autka i dość sporej pojemności w stosunku do masy. (Silnik)
3,8
~hef@hoga.pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
Zaletą tego samochodu jest to, że mimo tak zawansowanego wieku ma wszystko to co nowoczesne samochody, sygnalizacja niezgaszonych światem, sygnalizacja niezamkniętego bagarznika, stanu płynu hamulcowego i jeszcze kilka drobiazgów które są przydatne, Wnętrze jest raczej archaiczne ale wygodne i przytulne. Zaletą jest też automatyczna skrzynia biegów jak na rok produkcji to był wyjątek chyba na skale światową :-) Samochodzik taki jak mój jest...
~Oscar^^^
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jak na auto z 81 roku naprawde doskonale sie prowadzi i nie powiedzilbym ze auto ma juz tyle lat.Wnetrze doskonale wykonczone jka na tamte lata extra.
~Piertassss
Hatchback 1.3 60KM 44kW
25 letni silniczek ponad 600000 tys km sprawuje się doskonale. Nigdy mnie nie zawiódł na trasie jestem z niego bardzo zadowolony tylko szkoda że podłoga już powoli się sypie ale niejest to niczym dziwnym w 25 letnim aucie. (Stosunek jakość/cena)