Lista ocen Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting (16) - Karoseria

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rob
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Na karoserii calkowity brak korozji. Lekki nalot od spodu aczkolwiek to norma w samochodach jeżdżących po Polsce. Jedynie lakier mógł by być nieco grubszy Ciężko spolerować większe rysy,np. w fordzie dużo łatwiej można dokonywać korekty lakieru. Jedyna widoczna Rdza pojawiła się na kratce w zderzaku (w poliftowej wersji Sport atrapa w zderzaku jest stalowa i rdzewieje, po 7 latach ja oczyściłem i pomalowałem)
~Nikodem
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Lakier jest znacznie lepszy niż w VW, tam w zasadzie raz w tygodniu musiałem robić zaprawki na masce i słupkach B, po jazdach autostradą, w Hondzie jeszcze po roku ani razu nie musiałem nic robić. Mały minusik za kiepskie zabezpieczenie podwozia przed rudym, trzeba robić samemu.
~Mrgii
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Nie będę oryginalny - to znak czasów - lakier, który łatwo porysować. Trzeba o niego dbać, aby zachował swój blask. Wiadomo co się mówi o blachach Hondy, ale to chyba jeszcze za wcześnie na rudą. U mnie jej brak, co mnie bardzo cieszy.
~tomeksa25
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
W mojej opinii jedno z ładniejszych nadwozi w klasie hot-hatcha, przy okazji posiada bardzo pojemny i funkcjonalny bagażnik, więc nadaje się na rodzinne wyjazdy. Jedynym małym "-" jest fakt, iż jest to auto 4 osobowe.
~arj
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Opadająca maska w dół powoduje że przed auta narażony jest na odpryski od kamieni etc. Lakier dość miękki. Korozji nie stwierdziłem.
~Kopernik
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Bardzo miękki lakier, cienka blacha, brak ocynku. Ryzyko korozji, jak to bywa w japończykach.
~redjohnhappy
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Cienka blacha, delikatny lakier, ale to teraz przypadłość wielu samochodów, szczególnie japońskich.
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Elementy karoserii dobrze spasowane jednak miękki lakier wymusza umiejętne mycie i dbanie o jego utrzymanie
~szczepan uk
Hatchback 5d Facelifting 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
bardzo slaba,, slaby lakier I gi sie pod deliaktnym naciskiem
Dziennik kosztów dla Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting
7,1
8,8
~Malrok600
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
rysuje sie od patrzenia, Żona skórzaną torebką potrafi go zarysowac...
Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting