Lista ocen Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mrgii
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Znów zależy z jakiego samochodu się przesiadamy. Jeżdżę sporadycznie różnymi nowymi samochodami rożnych klas, i czasami z przyjemnością wracam do Hondy. Czasami ulegam czarowi nowego samochodu, ale zwykle nie na długo, bo po zachwycie kolorami, teksturami, zapachem, miękkością mechanizmów, pojawia się pewien niedosyt. Jakby producent chciał ukryć jakiś brak. Wracam do Hondy i wiem. To ta odczuwalna z każdym kilometrem kultura techniczna o...
~Bullk
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Ciężko oceniać zawsze wszystko mogła by kosztować mnie. Ale chodząc po salonach i szukając odpowiedniego samochodu. zaczynałem od kwoty 43 tyś zł skończyłem na 70 tyś i powiem tak 43 tyś zł to lepsza Panda. Żaden samochód w klasie cenowej hondy nie sprawiał takiego wrażenie jak honda .W każdym innym czegoś brakowało coś było nie tak albo trzeba było dokupywać pakiety które windowały cenę. W hondzie było wszystko czego szukałem. : )
~Bullk
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jakość wykonania wnętrza na poziomie detali bardzo dobra, dobra jakość materiałów, plastiki nie skrzypią, może śmiało konkurować z autami wyższych klas przy dużo niższych pieniądzach. Jako przykład podam - wyceniona przez dilera dla mnie Skoda Octavia z silnikiem 1,8 i podobnym wyposażeniem to 120 tyś zł i zero negocjacji, za Lifestyle zapłaciłem z pakietem Black 79 tyś.
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Posiadam wersję Lifestyle. Auto warte swojej ceny, bardzo dobrze wyposażone, niezły bonus przy zakupie, wiadomo że każde auto mogło by być tańsze, rozważałem zakup m. in. Skody Oktawii (z identycznym wyposażeniem i silnikiem benzynowym 1,8 - cena kosmos 119 tyś i zero negocjacji - 35 tyś droższa od mojej Hondy a utrata wartości nieporównywalna)
~Roentgen
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
No cóż Honda się ceni. Kupiłem w ofercie wyprzedażowej rocznika 2015 (łącznie 10 000 rabatu) dałem niecałe 71 000 za wersję Elegance/X Edition. Czy warto? Według mnie za kompakt z takim wyposażeniem i takim rabatem - warto. Rozważałem jeszcze Kię Ceed oraz Mazdę 3 - jednak po odbyciu jazd i przeanalizowaniu za i przeciw wybrałem Civica i nie żałuję.
~ss
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
W wyposażeniu Lifestyle - trudno było znaleźć lepszą cenę u konkurentów z takim pakietem wyposażenia (led, spryskiwacze, czujniki przod+tyl+kamera, 2x usb + hdmi, wyspiwtlacz 7 cali z internetem i hdmi, 6 glosników, system zapobiegajacy kolizjom przy malych predkosciach, podgrzewane fotele, skladane lusterka, bluetooth, tempomat i limiter - i wiele innych.
~kacpersky
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Myślałem, żę w stosunku do cywila poprawią jakość wykończenia, ale myliłem się. Materiały przeciętne, spasowanie też wszystko trzeszczy pod uciskiem, piano black na kierownicy odkleiło się i zaczęło skrzypieć po około 180 km przebiegu, myślę, że po 10-15kkm będzie tak jak w poprzednim, czyli auto 1001 skrzypień i trzasków.
~##Matys##
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Dla mnie rewelacja. Płaciłem 73000 a są podgrzewane siedzenia, kamera cofania, czujnik zmierzchu, deszczu, climatronic, elektr. składane lusterka także w porównaniu z konkurencją nie jest źle. Spasowanie wnętrza i jakość materiałów na ogromny plus. No i pamiętajmy-Honda to Honda.

Usterki Honda Civic IX

Honda Civic IX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pablo
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Pełne wyposażenie - kamery, lasery i inne bajery, moc 310 km, prędkość max ponad 270, czego chcieć więcej? No może napędu na 4 koła. Świetna elastyczność, wyprzedzanie to bajka. Super hamulce Brembo. Jedyna uwaga, to spory apetyt na opony ;) nie wiem czy wytrzymają dwa sezony.
Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting