Lista ocen Honda Civic IX Hatchback 5d (113) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piternevada
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Cena zakupy wysoka ale rekompensuje to brak późniejszych wydatków. W 2017 roku za mojego Civica z 2013 roku, mogłem kupić Astrę 2015 rok. Ale Honda to Honda. Powolny spadek wartość i brak problemów z odsprzedażą. Poprzedni egzemplarz sprzedałem w jeden dzień. Polecam szukanie auta z polskiego rynku z udokumentowaną historią. Niestety Honda nie ma ogólnoświatowej ani nawet ogólnoeuropejskiej bazy, po numerze VIN można sprawdzić tylko...
~SławekBemowo
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Wpisał bym doskonale ale wiadomo ze zawsze by sie chciało żeby było taniej. Ale podoba mi sie w polityce hondy ze możemy sie zapoznać z cena patrząc na zwykły cennik a nie jakaś dziwaczna konfiguracja cennika z pakietami i zestawieniami które zaciemniaja rzeczywistość a i tak kiedy idziemy do salonu to słyszymy zupełnie co innego. W hondzie jasno i na temat a negocjacja ceny to już inna sprawa - kupowałem w Auto West i jestem zdecydowanie na...
~ex honda
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
W 2012 roku nie było innej opcji na auto kompaktowe o podobnych osiągach i podobnych wyposażeniu. Honda zrobiła przed wakacjami promocję i obserwując później ceny to nawet na wyprzedażach takich ofert nie mogłem znaleźć. Auto kosztowało z ubezpieczaniem 70 tys. Oglądałem wtedy VW, Kia, Ford, Opel i inne i w tej cenie nie było szans na auto w zbliżonej specyfikacji.
~ziutek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Za te pieniądze co dałem, moim zdaniem bardzo dobry zakup (szczególnie z dość sporym upustem). Pełne wyposażenie, konkurencja tu niestety czasem dziaduje, choć u konkurencji lepiej zorganizowano dokupywanie pojedynczych pierdół. Tyle, że tu mam właściwie wszystko, poza aktywnym tempomatem i systemem hamowania awaryjnego (szkoda). Powinno byc to w jakimś pakiecie.
~ziepaw
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Nowej w salonie raczej bym nie kupił. Myślę że na rynku wtórnym to bardzo rozsądna propozycja szczególnie jeśli ktoś zamierza tym autem jeździć kilka lat. Dostajemy dość dobrze wyposażone, w miarę komfortowe,pojemne i bezawaryjne auto. Ponad przeciętny poziom bezawaryjności i dobre postrzeganie marki sprawia że auto z wiekiem mało traci na wartości.
~expero
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Ja ten samochód kupiłem na początku 2012 roku jako jeden z pierwszych i zapłaciłem 79 000 zł za wersję sport bo taka była pierwsza cena. Więc oceniam go według tej ceny. Wtedy wydawała mi się atrakcyjna. W RFN w przeliczeniu ta sama wersja kosztowała prawie 90000 zł. Dzisiaj za cenę 79000 zł w życiu bym go nie kupił bo ten samochód nie jest tego warty.
~trav3rs
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Stosunek jakość/cena bardzo dobra. Civic w wersji Sport. W standardzie dostajemy kamerę cofania, stację multimedialną, tempomat, elektroniczny ogranicznik prędkości, genialny sytem Magic Seats, elektrycznie składane lusterka, automatyczne wycieraczki i inne bajery. A wszystko to ubrane w materiały wysokiej jakości. Konkurencja powinna się uczyć od Hondy.
~Kliczek
Hatchback 5d 2.2 i-DTEC 150KM 110kW
Drogo, i trudno się kupuje, bo trzeba zapłacić dużą akcyzę 18,6% za pojemność 2.2l. Więc nie dam maksymalnej oceny, Choć może przesadzam. Bo ten silnik to najlepsza rzecz w tym aucie. Wart każdej złotówki. A że trzyma cenę, to to co wydaliśmy przy zakupie, to odzyskamy przy odsprzedaży. A frajda z jeżdżenia nim jest wielka.
~Dominikm10
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Auto w tej specyfikacji i w jakości japońskiej (choć produkowane w UK i dużo podzespołów dostarczanych z Europy czy Azji) jest warte swojej ceny. Myślę, że posłuży jeszcze wiele lat bez większych usterek. Od blisko 20 lat moja najbliższa rodzina jeździ różnymi Hondami i ten model jest jak na razie najmniej awaryjny.
~1.8 SPORT
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
cena 79.400 to było za dużo jak dla mnie. Na szczęście honda poszła po rozum do głowy i zrobili promocję, pewnie już na stałe. Cena 72.900 jest do przyjęcia. Konkurencja tyle nie da i nie mówię o dodatkach w wyposażeniu - wyciszenia nie zrobią extra, a focus nie pozbędzie się twardych plastików. Golf zresztą też nie.
Honda Civic IX Hatchback 5d