Lista ocen Honda Civic IX Tourer Facelifting (8) - Karoseria

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Co prawda szkód jeszcze nie mam, ale podobno delikatna, takie też sprawia wrażenie. Nie używam myjni automatycznych, użytkownikom Hond również bym odradzał. Ciężko to wyjaśnić, ale mam wrażenie, że przejazd nawet przez delikatne krzaki źle by się skończył, choć... 17k km i jest OK. Szybko się brudzi :) kolor: twilight blue.
~MW80
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Karoseria w wyglądzie bardzo dynamiczna, fajne przetloczenia na blotnikach, masce itd. Lakier mógłby być trochę lepszy, ponieważ na masce już po 8 tys km miałem odpryski, ale to też zasługa autostradowych kilometrow, codziennie jeżdżę w sumie 100km.
~Paweł
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jeśli chodzi o wygląd to zawsze jak o widzę gęba mi się śmieje (ale wiadomo - kwestia gustu). Natomiast przy dwuletnim aucie trudno mówić o trwałości, czy podatności na korozję - nic takiego się nie dzieje, więc maksymalna ocena.
~Jocker07
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Lakier dosyć miękki i bardzo cienki. Korozji do tej pory żadnych nie mam ale to pewnie zasługa garażowania.
~tomasz
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
slaba powloka lakiernicza szybko sie rysuje teraz w kazdej marce tak jest wszystko eko
~Rafal
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Niezła i trochę poprawiona.... w stosunku do starych modeli mniej odprysków ale jeszcze sporo do poprawy
~Jakubowski
Bez zastrzezen