Lista ocen Honda Civic IX Tourer (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zdenek84
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Cena jest na pierwszy rzut oka wysoka, za ale gdy się porówna z konkurencją wyposażoną w podobny sposób różnic prawie nie ma. A jednak prestiż marki jest bezdyskusyjnie wyższy niż Forda Opla czy Koreańskich aut... Należy również podkreślić, że jakość spasowania materiałów we wnętrzu oraz doboru materiałów jest na prawdę dobry. Nie jest to normą i jeśli ktoś na to zwraca uwagę niech ma świadomość że nie jest to tak kolorowo u wszystkich rywali....
~pawelwisnie
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Hania mogła by być trochę tańsza ja kupiłem ją na wyprzedaży rocznika w dobrej cenie, jeśli miał bym zapłacić cenę regularną wydaje mi się trochę za wysoka, ale patrząc na spadek wartości w kolejnych latach to jest bez porównania z innymi markami tak więc wydaje się że na starcie płacimy trochę więcej ale równierz więcej odzyskamy przy sprzedaży.
~Rafał
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Honda tania nigdy nie była. ale biorąc pod uwagę że się nie psuje więc nic się nie dokłada, odsprzedaż poprzedniej trwała dwa dni i to za dobre pieniądze, więc ok
~Woj
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Honda nie jest tania, ale ta wersja (Honda Civic Sport) wyposażeniowa w porównaniu do innych marek jest już konkurencyjna cenowo, a jakość ze tę cenę wyższa
~lelek13
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Moim zdaniem warto wyłożyć pieniądze jakie chce producent za to auto. Może nie jest to tani samochód, ale przy odsprzedaży również tani nie będzie.
~Fedyk
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Generalnie hondy są trochę droższe od konkurencji ale ze to dużo lepiej trzymają wartość. Ja osobiście kupiłem wg mnie relatywnie tanio.
~Michał
Tourer 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Jak dla mnie auto do którego można się przywiązać i długo używać!
~Bart
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Stosunek jakość / cena - uczciwy i bez lipy. Dodatkowo, auto trzyma cenę.
~lelek13
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jaka jakość taka cena. Ogólnie warto zapłacić ponad 85 tys pln.
~kon
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
drogi ale trochę pojeździłem i uważam, że było warto.
Honda Civic IX Tourer