Lista ocen Honda Civic IX Tourer (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lelek13
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Tutaj dam tylko 3 gwiazdki, gdyż Citroenem C5 to to auto nie jest. Wyraźnie czuć po czym się jedzie, jednak na szczęście nie słychać gdyz zawieszenie nie wydaje niechcianych dźwięków. Coś za coś. W zamian prowadzenie jest bardziej nastawione na dynamiczną "lekko sportową" jazdę. Co kto lubi, ale żeby nie było za "słodko" tylko ocena przeciętna.
~zdenek84
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Widoczność do przodu i na boki ok. Do tyłu mogłoby być lepiej ale nie ma mowy o jakiejś tragedii. W wersji Sport którą posiadam mam kamerę cofania co zdecydowanie ułatwia manewry (trzeba tylko się przyzwyczaić). Minus za brak czujników, nie zaszkodziłoby gdyby były.
~michal
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Minus za przednią szybę, gdzie wycieraczka po stronie kierowcy nie dochodzi do rantu szyby, co np. przy opadach śniegu lub zabrudzeniu dość mocno zmniejsza pole widzenia w obrębie słupka A
~pawelwisnie
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Z przodu OK jednak do tyłu już trochę gorzej jednak rozwiązanie podglądu widoku wstecznego na kamerze w połączeniu z czujnikami daje dość precyzyjne manewrowanie nawet w ciasnych tłocznych miejscach.
~Michał
Tourer 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Jako kierowca muszę przyznać że lewy słupek przy kierownicy już nie raz mnie zmylił, ale z racji tego że jeżdzę przepisowo nie miałem problemów.
~jarkucin
Tourer 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Przodu nie widać prawie wcale, cofać pomaga kamera. Niestety, coś za coś. Design'erskie nadwozie nie pomaga w lepszej widoczności.
~Bart
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Do tyłu tak sobie, na szczęście lusterka są w porządku i mam kamerę cofania do parkowania
~Woj
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Widoczność wystarczajaca, jak na kombi tego rozmiaru, zwłaszcza że mam z tyłu kamerkę, która dużo pomaga.
~lelek13
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
W porównaniu do poprzedniej wersji znaczna poprawa. Idealny kompromis pomiędzy komfortem a frajdą z jazdy.
Dziennik kosztów dla Honda Civic IX Tourer
7,9
~Rafał
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
mimo tego że jeżdżę często różnymi markami z przyjemnościa wsiadam do swojej hondy
Honda Civic IX Tourer