Lista ocen Honda Civic V Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW 1993-1996 (14) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Barak
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
Większość świeżo upieczonych kierowców (i nie tylko) bierze Hondę pod uwagę. I mają rację. Pokaż mi drogi czytelniku drugi taki samochód, z tak małym silnikiem (1.6), a z takimi osiągami (8.7 sek. do setki), w dodatku z tak niskim spalaniem (7.5 litra) i ceną w okolicach 10000zł (na 10/10/2008). Golfy są za wolne, BWM za dużo palą.
~Piotr
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
Pojemne auto (4 pasażerów bez ścisku + spory bagażnik w wersji coupe). Szybkie - 8,5 sek. do 100km/h, zwracające swoją uwagę ponadczasową linią. System VTEC idealny na potrzeby jazdy spokojniejszej lub gdy trzeba "przycisnąć". Niski moment obrotowy i potrzeba "kręcenia" wysoko dla dobrych osiągów - ale ja to lubię.
~radek
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
Super auto pod warunkiem ze traficie na dobry nie zajechany egzeplarz . Polecam mlodym ludziom ktorzy za niewielkie pieniadze mogo poczuc sportowego ducha hondy . Ja przez dwa lata urzytkowania zrobilem nim 80 tys km i nigdy mnie nie zawiodl , naprawde polecam Super Auto .
~squall0@interia.pl
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
szybki samochod dla mlodego czlowieka; swietny silnik; komfortowe auto ze sportowym zacieciem; moze byc drogi w utrzymaniu jak zacznie sie psuc; auto nie do gazu!!! jak juz to IV generacja, najlepiej PRINS; nie wierzcie jak ktos mowi inaczej!
~VTEC
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
ogólnie honda sie nie psuje jednak łatwo trafić na egzemplarz skatowany wciągający litry oleju, nawet zakatowany egzemlarz poza zuzyciem oleju nie pownien sprawiac problemów auto daje naprawde dużo przyjemności z jazdy
~honda złom !!!!!!!!
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
Czytalem opinie przed zakupem i wydawalo mi się, żę jest to dobre auto. Co do silnika ok. Ale elementy zawieszenia...dobijają każdego. Nie polecam kupować tego złomu dla dresów i wieśniaków
~jedus jedrula
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
Kto by pomyślał że niby przeciętne auto może tak dobrze sprawdzić się do nagrywania contentu z moją dziewczyną
~pawel
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
samochód godny marki honda. Nie polecam sam po wypadkowych albo skatownych. Za te pieniądze nawet starsze egzemplarze sa godne uwagi nigdy mnie nie zawiódł.
~joe
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
ogółem coupe to bardzo ładne auto i w brew pozorom funkcjonalne, eksploatowane rozsądnie jest niezawodne i mało pali.
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
~Squall squall0@interia.pl
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
bardzo udany model... jesli bede zmienial samochod to prawdopodobnie kupie młodszą Honde Civic Coupe
Honda Civic V Coupe