Lista ocen Honda Civic V Hatchback (222) - Ergonomia

Na liście zabraknie 355 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radziu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Mam 180 cm wzrostu i jako kierowca wystawiam ocene doskonala. Miejsca mam sporo, w razie potrzeby istnieje mozliwosc regulacji kolumny kierownicy gora-dol. Wszystkie przelaczniki pod reka, wlacza sie intuicyjnie. Bolacza hondy jest natomiast ZEROWA ilosc schowkow. W mojej wersji jest tylko jeden maly schowek w kokpicie przed pasazerem z przodu. Bagaznik moze do najwiekszych nie nalezy, ale sposob w jaki sie go otwiera budzi podziw. Autem...
~fifka
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Niestety moja Hondzia jest całkowicie goła w wyposarzeniu. Z jednej strony to dobrze- brak wspomagania=lepsze czucie auta i im mniej elektryki tym mniej rzeczy do zepsucia sie jednak z drugiej strony kazdy lubi miec troche wygody. Kierownica bardzo dobrze dopasowana razem z \"łopatkami\" od swiatel i wycieraczek. Jedyne co mnie denerwuje to popielniczka. Jest w takim miejscu ze zeby do niej trafic czlowiek musi na chwile spuscic wzrok z drogi:/
~konrad
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
co tu pisać wszystko na swojim miejscu mimo upłyniecia wielu lat desk wciąż mojim zdaniem fajnie sie prezentuje. Miejsca z przodu i z tyłu wystarczająco. schowek jest kieszenie w drzwiach są oraz schowek w konsoli środkowej jest,jedyna przypadłośc do klamka schowka poprostu sie rozsypuje umie już druga poszła bardzo delikatna,
~drmaghabzdzisiu@amorki.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
stare modele hondy w prownaniu z konkurencja jest ok, nowe sa troche w tyle bo az do ok 2000roku co niektore modele hondy maja te same wnetrza w srodku i wykonczeniaco np 1991rok ,ale trzeba przyznac ze moze nie za ladne ale za to wytrzymale-zadko nam cos zoatanie w rece jak np w alfie czy fordzie
~Mierzej90
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Oceniam na 4/5 ponieważ niektórzy mówili, że za nisko. Jednak ja lubiłem wysiadać do góry jak parkowałem przy krawężniku. Kierowca ma dostęp do wszystkiego bez odrywania się z siedzenia. bardzo intuicyjnie zamieszczony lewarek zamiany biegów. jest tam gdzie trzeba.
~Lesław
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Fotele bardzo wygodne, wszystkie przyciski w zasięgu ręki. Na minus (i to spory) trzeba zapisać brak przesuwania siedzenia do przodu podczas składania (co jest stosowane choćby w starych Mazdach 323). Ciężko wyjść komuś, kto nie jest akrobatą.
~Gaco
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Ergonomia... Hmm wszystko jest tam, gdzie można by się tego spodziewać. Wygodna kierownica, przejrzyste zegary i wygodne rozmieszczenie przycisków pozwalają na wygodne przemieszczanie się. Do plusów zdecydowanie należy zaliczyć także fotele.
~Zetoxxx
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu, ładna deska rozdzielcza, proporcjonalna wygodnie umiejscowiona kierownica, wszystko umiejscowione intuicyjnie materiały na siedzerniach nawet po wielu latach zachowuja swój kolor i blask i sa bardzo wytrzymałe
~Mike!
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Wszystko pod reka. Nietypowa konstrukcja klapy bagaznika na pewno jest ciekawa i zwraca uwage, ale jest malo praktyczna. Fotel kierowcy nie odsuwa sie do przodu przy zajmowaniu miejsc na tylnej kanapie, ale to akurat kierowce malo interesuje ;)
~winkking@o2.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Wszystko pod ręką, wygodne fotele, sufit wysoko, regulacja wysokosci kierownicy. Ludziom starszym i otyłym może sprawić kłopot wysiadanie z auta, gdyż jak już wspominałem siedzi się bardzo nisko. Krasnalom będzie brakowało regulacji wysokości fotela.
Honda Civic V Hatchback