Lista ocen Honda Civic V Hatchback (282) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 295 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadziu honda zeby
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
jak miałem seryjny tłumnik to honda chodziła tak cichutko że jak sie jechało to prawie nie było słychać ze sie jedzie ale ja zamątowałem w swoim sprzęcie strumienicę łuckową i sportowy tłumnik WM sports , i teraz nie należy do cichego samochodu ale nima sie co dziwic polecam do hondy civic tłumnik WM sports ale mugen bo ja mam taki zaje....sty głos ze sam sie dziwiłem ze z seryjnego samochodu...
~mariusz-glowas@gazeta.pl
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
nie jest to mocna strona tego samochodu ale idzie wytrzymac przy predkosciach rzedu do 140 najgorzej jest powyzej 200 ale to normalne ze slychac wyk silnika skoro obroty siegaja 7000 tys honda tak ma ze jest glosniej niz w jakims rodzinnym aucie ktore jest dobrze wyciszone ale za to nie ma takiej malej masy jak i frajdy z jazdy przy takim silniku wplyw ma tez to ze autko nie jest miekkie i czujemy i slyszymy te wszystkie nierownosci na drogach...
~LuQ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Wyciszenie a raczej jego brak daje o sobie znac podczas szybkiej jazdy po autostradzie lub w zime gdy mamy zimowki, tylne nadkona nie posiadaja zadnych oslon plastikowych a podloga z kierowca az do bagaznika jest tak skonstruowana ze bedziemy słyszec jak szuraja nasze opony. Nie wspominam juz o silniku ktorego zawsze slychac a czym szybciej jedziemy tym lepiej go slyszymy ale ja to lubie w koncu to Hot hatch czyli goracy i narwisty "maluch" a...
~kopatshu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Jeśli ktoś chce mieć ciche auto niech wyjmie silnik przypnie konia na przedzie i wtedy będzie mógł rozkoszować się ciszą, lub kupi sobie S klase. W tym aucie zamiarem konstruktorów nie miało być wcale wyciszenie wnętrza do granić mozliwości, jest ono moim zdaniem przeciętne, choć sam osobiście wymontowałem wykładzinę z podłogi aby go lepiej słyszeć, gdyż lubię dźwięk silniczka idącego na czerwone pole do 8tyś obr.
~EmekJ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Tu juz wedle upodobań. Ja uwielbiam gdy auto "basuje", a Honda do właśnie takich aut należy. Więc jak chcesz cichutko pojeździć przesmaruj łańcuch i wsiadaj na rower. A przez to ze auto ma twarde zawieszenie dość mocno skrzypią elementy wykończeniowe autka. Lecz za ten problem podziekujmy ministerstwu infrastruktury to tak apropo naszych dróg. W Niemczech i Czechach ten problem nie dotyczy naszego auta sam sprawdziłem.
~Beetle
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Przepaść do dzisiejszych konstrukcji. Charakterystyka silnika skłania do trzymania go w wyższych obrotach co czyni auto po prostu głośnym. Słychać również pracę zawieszenia. Od 120 km/h właściwie można sobie darować rozmowę z pasażerami z tyłu. Niestety auto męczące w dłuższej trasie. Dla osób które montują sobie wiadro zamiast wydechu to pewnie plus, jednak w codziennej eksploatacji to spora wada.
~Jeśli fascynuje was ta marka i jesteście z Poznania to zapraszam do Teamu Hondy www.htp.info.pl Moj nick: Maximus1919 ;)
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Powiem tak, na seryjnym osprzęcie przy normalnej jeździe jest wszystko ok., jak chcesz poszaleć i wkręcisz silnik na obroty to go na pewno usłyszysz ;) Ja mam wsadzony ten kol. z z6 i do tego dolocik ze stożkiem i wcale nie zależy mi na tym żeby było jakoś super wyciszone ;) uwierzcie mi że przy dolocie simota i tym kolektorze dźwięk jest naprawdę ZAJ***STY!!!!
~ClubX
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Mankamentem wyciszenia tej fury jest głośny goły tył. Podczas jazdy słychać niemiłosiernie szmery dochodzące z tylnych kół, tłumika.. sam silnik jest dość dobrze oddzielony. Pomaga na pewno rozebranie całej tapicerki i obklejenie blachy matą wygłuszającą :) w fabrycznym standardzie przy hb i qp niestety tego nie znajdziemy
~dj-napster
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Cicho nie jest za sprawa tłumika końcowego przelotowego Apexi N1;] ale już niedługo ta rynna pójdzie w likwidacje i zawita seria. Przy jeździe stałej 100-120km/h nie jest głośno nawet na tym tłumiku który teraz mam!:] Jak na małe auto z poczatku lat 90'tych nie jest głośno(przy D15B7 bo hałas zależy też od mocy;])
~juno9@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
wolno jedziesz to tylko szum,deptasz to basowy pomruk i8 dzwiek hondowskiego silnika który wkreca sie pieknie na obroty.uwielbiam zmiane z 2 na 3 przy 6-7 tys slychac wtedy taki ...syk jakby mial zawor cisnienia blow-uff.super,nie moge sie czasami powstrzymac od krecenia go mimo ze nie znosze szpanerstwa/co moze tak wygladac/
Honda Civic V Hatchback