Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1991-1995 (99) - Ergonomia

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radziu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Mam 180 cm wzrostu i jako kierowca wystawiam ocene doskonala. Miejsca mam sporo, w razie potrzeby istnieje mozliwosc regulacji kolumny kierownicy gora-dol. Wszystkie przelaczniki pod reka, wlacza sie intuicyjnie. Bolacza hondy jest natomiast ZEROWA ilosc schowkow. W mojej wersji jest tylko jeden maly schowek w kokpicie przed pasazerem z przodu. Bagaznik moze do najwiekszych nie nalezy, ale sposob w jaki sie go otwiera budzi podziw. Autem...
~fifka
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Niestety moja Hondzia jest całkowicie goła w wyposarzeniu. Z jednej strony to dobrze- brak wspomagania=lepsze czucie auta i im mniej elektryki tym mniej rzeczy do zepsucia sie jednak z drugiej strony kazdy lubi miec troche wygody. Kierownica bardzo dobrze dopasowana razem z \"łopatkami\" od swiatel i wycieraczek. Jedyne co mnie denerwuje to popielniczka. Jest w takim miejscu ze zeby do niej trafic czlowiek musi na chwile spuscic wzrok z drogi:/
~drmaghabzdzisiu@amorki.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
stare modele hondy w prownaniu z konkurencja jest ok, nowe sa troche w tyle bo az do ok 2000roku co niektore modele hondy maja te same wnetrza w srodku i wykonczeniaco np 1991rok ,ale trzeba przyznac ze moze nie za ladne ale za to wytrzymale-zadko nam cos zoatanie w rece jak np w alfie czy fordzie
~Mierzej90
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Oceniam na 4/5 ponieważ niektórzy mówili, że za nisko. Jednak ja lubiłem wysiadać do góry jak parkowałem przy krawężniku. Kierowca ma dostęp do wszystkiego bez odrywania się z siedzenia. bardzo intuicyjnie zamieszczony lewarek zamiany biegów. jest tam gdzie trzeba.
~Lesław
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Fotele bardzo wygodne, wszystkie przyciski w zasięgu ręki. Na minus (i to spory) trzeba zapisać brak przesuwania siedzenia do przodu podczas składania (co jest stosowane choćby w starych Mazdach 323). Ciężko wyjść komuś, kto nie jest akrobatą.
~Gaco
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Ergonomia... Hmm wszystko jest tam, gdzie można by się tego spodziewać. Wygodna kierownica, przejrzyste zegary i wygodne rozmieszczenie przycisków pozwalają na wygodne przemieszczanie się. Do plusów zdecydowanie należy zaliczyć także fotele.
~Mike!
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Wszystko pod reka. Nietypowa konstrukcja klapy bagaznika na pewno jest ciekawa i zwraca uwage, ale jest malo praktyczna. Fotel kierowcy nie odsuwa sie do przodu przy zajmowaniu miejsc na tylnej kanapie, ale to akurat kierowce malo interesuje ;)
~Michał
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Za duzo w samochodzie nie ma wiec i wszystko jest pod reka;). Wszystko jest intuicyjne, dobrze dostepne. No ewentualnie jak nie ma elektrycznych szyb i trzeba sie nachylac, zeby otworzyc okno pasazera i zrobic \"klime dla ubogich\".
~psemeq
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
wszystko jest tam gdzie się tego spodziewamy. bardzo kompaktowy i intuicyjny system przełączników. wszystko pod ręką. jedyne zastrzeżenie - silniki 1,3 czasem nie mają obrotomierza (ale to się po prostu czuje to auto)
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
7,1
9,3
~olivier
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Żadnych uwag. Wszystko co ważne w pełnym zasięgu kierowcy, w środku czujemy się dobrze i funkcjonalnie, bajerów brak. Drzwi otwierają się szeroko, patent tylnej klapy wzięty niczym z ciężarówki i zapakujemy się bez problemu.
Honda Civic V Hatchback