Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1991-1995 (128) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radziu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Przestrzen dla kierowcy- rewelacja! w tak malym autku tyle miejsca... Natomiast pasazer siedzacy z przodu czy chce czy nie chce bedzie zahaczal lewym kolanem o galke skrzyni biegow. Japonce sa z reguly mniejsi od Europejczykow, to pewnie dlatego;P Z tylu miejsca sporo nawet z odsunietym przednim fotelem. Moze byc problem z osobami powyzej 175, jak sie wyprostuja zahacza glowa o podsufitke ;P
~Volsung de Nichor
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
wiadomo, ze limuzyna to nie jest. z przodu miejsca bardzo duzo, z tylu w sumie tez nie jest zle, w koncu to takie male auto nie jest. 4 osoby na luzie, oczywiscie wzrost jest wazny, w moim przypadku na kazdym siedzeniu bedzie dobrze. problemy sa przy wsiadaniu(nisko), osoby starsze moga miec problemy, ale to w koncu samochod dedykowane mlodym ludziom...wiec to nie wada:)))
~bry2235790
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
na poczatku myslalem ze przestrzeni bedzie w niej malo ale jak sie rozgladnalem i zobaczylem to poprostu zostalem bardzo mile zaskoczony, przestrzeni jest naprawde duzo jak na taki samochodzik z tylu przestrzen pasarzera po prostu multum do 185 cm wzrostu nie ma najmniejszego problemu aczkolwiek moj kolega przy wzroscie ponad 210 cm SMIESZNIE wygladal
~kopatshu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
przestrzeni jest mnóstwo szczególnie jeśli ma się 175cm wzrostu i waży się 65kg. Nie wiem jak jest na tylniej kanapie bo od początku jak mam to auto tam nie podróżowałem, ale z racji tego że osoby podróżujące z tyłu nie nażekały na komfort podróży mogę powiedzieć, że chyba jest w miarę dobrze.
~soda
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Mam 188 cm wzrostu i nie narzekam na brak miejsca z przodu. Płasko poprowadzona linia dachu i niewielki bagażnik powoduje, że pasażerowie tylnej kanapy tez nie mają na co narzekać. Z racji nie wielkiego bagażnika dalekie wycieczki w 4 osoby raczej odpadają. Mistrzowska pozycja za kierownicą.
~Rejdyn
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Samochód jest mniejszego segmentu, jednak miejsca w środku jest bardzo dużo. Wysoka osoba może wyprostować nogi z przodu bez problemu. Z tyłu na nogi miejsca jest wystarczająco. W aucie siedzi się nisko, dzięki czemu nie ma problemu, że ktoś uderza głową o podsufitkę.
~olivier
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Nieprawdopodobne, ale 1,9m kierowca będzie się czuł komfortowo, a nie jest to duży samochód. Z przodu pokłady miejsca, z tyłu oczywiście nie tak różowo. Przednie fotele mają taki zakres regulacji, że na tylnym siedzeniu można spędzać miło czas podczas postoju.
~michal.wlosik@wp.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Civic Hatchback z tego rocznika naprawdę zaskakuje przestrzennym wnętrzem (z zewnątrz niepozorny). Z przodu się siedzi jak król, z tyłu wygodniej niż w Golfie. Bagażnik przy położonych fotelach umożliwia nawet przewożenie sprzętu AGD (próbowałem).
~JT84@interia.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
jest to Hatchback więc samochód jest głównie przewidziany dla dwóch osób. Kierowca jak i pasażer mają naprawdę bardzo wygodnie i dużo miejsca. Jeśli chodzi o tylną kanapę to znajomi naprawdę nie będą mieli do czego się przyczepić. (jeśli nie mają 2m)

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wołczek
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Wybrałem się w tym roku w góry w 4 osoby. Nikt nie narzekał. Z przodu 2 facetów z tyłu 2 dziewczyny i jest w porządku. Oczywiści nie porównuje tutaj tego \"komfortu\" to aut klasy średniej i wyżej ale jak na małe i kompaktowe jest dobrze.
Honda Civic V Hatchback