Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1991-1995 (118) - Widoczność

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomatlover
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Widoczność jest bardzo dobra. Fajnie idzie wyczuć samochodzik, wszędzie się wcisnąć i zmieścić. Jestem dość wysoki(190 cm) i czasem mam problem z wysiadaniem z samochodu jak za blisko stanę, ale do tego też już przywykłem. Nie powoduje to żadnych bólów kręgosłupa ani innych. Jedynie zadrapania na innych autach : )
~MaxDr
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Widoczność jest bardzo dobra chociaż jeśli chodzi o lusterka boczne to jak dla mnie za bardzo przybliżają. Wydaje się, że już jest się przy samej bramie a tam jeszcze grubo ponad metr:) Fotele też są tak bardzo nisko, że wjeżdżając na rondo tablice z miejcowościami przysłaniają trochę widok i trzeba być bardziej czujnym.
~Radziu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Wszystko widac jak na dloni, pomimo iz siedzi sie dosyc nisko. Tylna szyba w jajku bardzo pomaga przy parkowaniu. Nie mam zastrzezen. Niektorzy jednak moga miec problem z parkowaniem przodem, bo nie widac konca maski, ale idzie sie przyzwyczaic (no chyba, ze siedzisz jak pionek to wtedy widac elegancko).
~japan10@op.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Widocznosc dobra,pod warunkiem ze sie nie ma wszystkich szyb przyciemnionych,jak mialem wczesniej w Golfie,hehe.Wieczorami jak cofalem,musialem otwierac drzwi zeby sie wychylic i nikogo nie wychaczyc na parkingu.Dobrze ze mam kilku policjantow znajomych,bo by mi juz dawno dowod zabrali :-)
~bry2235790
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
widocznosc jest w porzadku aczkolwiek do tylu to hmm...troszke gorzej ale i tak nie ma co narzekac, piekna oplywowa sylwetka tego modelu mowi sama za siebi od razu wiadomo ze bedzie mniej widocznosci, ale hmm naprawde ta sylwetka poprostu potrafi zauroczyc
~JT84@interia.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Przednia szyba jest ok. Jednak jest Pod dużym kontem pochylona i bardzo często są mocno porysowane. W nocy lubi powstawać poświata. Na niektórych zakrętach pod większym kontem przeszkadzają słupki. Szyby boczne i tył ok.
~DarQ_WML
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
tu chyba wstawiam najslabsza ocene siedzi sie na lezaca bardzo nisko praktycznie nic nie widac... tak czy inaczej poznajesz auto jadac 15 minut :D plusem sa wzgledem innych osobowek spore lusterka oraz cienkie slupki boczne
~Mierzej90
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Samochód nie był kanciaty, trzeba było się nauczyć że on jest jak bańka i na pamięć się nauczyć odległości. Jednak np widoczność do przodu jest jedna z najlepszych na świecie. Martwe pole prawie nie istnieje.
~fifka
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Widoczność bardzo dobra w kazdym kierunku. Denerwujaca sprawą sa oslepiajace swiatła aut jadacych z naprzeciwka jak i z tyłu. Auto jest niskie i promien swiatla innych aut czesto daje po oczach.
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
7,1
9,3
~radek795
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
widoczność dobra do przodu i dość słaba z tyłu siedzi się nisko więc to jeszcze pogarsza widoczność, jednak śmiało można to ścierpieć na początku a gdy się przywyknie człowiek nie wyobraża sobie lepszego auta
Honda Civic V Hatchback