Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.4 i 90KM 66kW 1994-1997 (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~narta
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
10 lat i wszystko działa, nic nie odpada, wszytsko jest sprawne. Każdy bajer elektryczny jest działający. Bajka :) (tylko żarówki często wymieniam ) Dla porónania w mojej 9 letniej eksMegance to pół plastiku w środku nie pasowało do siebie, dużo rzeczy było poluzowanych, takie drobiazgi które nie mają znaczenia, ale czasem wpieprzały.
~Toldi
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Po prostu - olej co 10-12 tys., od czasu do czasu klocki (o. 30 tys) no i benzyna :))) - aha polecam sprawdzic akumulator - latwo mozna zapomniec ze istnieje :))), szczegolnie jak sie ma bezobslugowy.
~Piotr
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
1 usterka - tylne drzwi nie zapalały światla, raz serwis dał ciała i trefny korek od miski olejowej przykręcili, ale po wymianie zostawili szampana na siedzieniu
~Michał
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
po przebiegu 120 tys wymiana przedniego gornego wachacza, oraz tulei na tylnych wachaczach, bardzo wytrzymale amortyzatory jeszcze bez wymiany trzymanie 75%, to tylko polskie drogi
~waldi
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
fatalne hamulce, klocki trzeba wymieniać często bo masa samochodu jest zbyt duża), szybko zużywają się amortyzatory - ale to przecież kwestia używania a nie psucia
~gienio
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Jazda w 90% miejska. Po 150kkm wymieniłem z przodu amorki. Tył jeszcze jest ok. Padł silnik wycieraczek przednich. Samochód praktycznie bezobsługowy.
~winkking@o2.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Zapchał mi się spryskiwacz tylnej szyby. Koszt naprawy: 2,50zł - kupno struny gitarowej służącej do jego przepychania. :)
~kaluch
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Na razie nie narzekam, szyba od kierowcy wymagala regulacji - wyskakiwala z szyna oprócz tego tylko codzienna pielegnacja :)
~LukErX
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
zasadniczo elementy powozia. Cały czas jakies drobne usterki wystepują Ale to chyba naturalne przy blisko 10 letnim aucie

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sero
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Opornik regulacji nawiewu powietrza. Żaróweczki. Teleskopy klapy bagażnika. "Cukiereczki" , swożń wahacza górnego.
Honda Civic V Hatchback