Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.4 i 90KM 66kW 1994-1997 (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~winkking@o2.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Dla kierowcy o wzroście 190cm jest dużo miejsca pod warunkim, że pasażer siedzący za nim ma zakneblowane usta i nie marudzi, lub poprostu nikt za nim nie siedzi. Mimo to wnetrze wydaje się być przestszenne, bagażnik również, woziłem w nim mojego kumpla Pulpeta mierzącego 165cm i ważącego 90 kg :)
~narta
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Dla mnie - kierowcy - wystarczająco. 4 osoby mają wystarczającą przestrzeń. Przy 5 z tyłu ciasnota :) Z przodu nawet większe osoby nie powinny narzekać
~Ixon
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Przód - super. Tył - jak to na ten samochód. wystarczajaco. o wiele więcej miejsca na tyle niż np. w Audi A4, które gabarytowo jest przeciez większe.. :)
~Tommy82
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
moje auto jest 3 drzwiowe, przestrzeni dla pazażerów jest naprawdę bardzo dużo, osoby siedzące z tyłu zawsze mówią "ile tu miejsca"
~geist@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Z przodu przestronnie, z tyłu ocieram głowa o dach (186cm wzrostu) ale nie jest źle. Ogólnie bardzo wygodnie i luźno.
~Sero
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Bezproblemowo można pokonywać długie odległości bez zmęczenia. Siedzenia wygodne, dobrze wyprofilowane, trzymające na zakrętach.
~kaluch
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
z przodu jak w domu przed telewizorem, a z tylu tez jest go sporo no i spory bagaznik
~ramirez
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
w srodku zarówno z produ jak i z tyłu miejsca pod dostatkiem nawet dla wysokich pasażerów.
~Robert
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Mam 198 cm wzrostu więc napewno moja ocena nie jest obiektywna. Wygodnie siedzi mi się tylko w autobusie.

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~piotryd@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
mam 190 cm wzrostu i jest mi w tym samochodzie wygodnie - ani zbyt mało ani nadmiernie luźno - w sam raz
Honda Civic V Hatchback