Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.4 i 90KM 66kW 1994-1997 (26) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ixon
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
boczne nawiewy na okolice lusterkowe - mam wrazenie ze brakuje zakresu aby skierowac powietrze na ten areał. potrafi przyparowac troszke. nie jest to jednak nic co rażąco przeszkadza. Teraz w zimę musiałem zasłonić chłodnicę, za szybko podczas jazdy się zchładzała.
~lbx3@wp.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
i tu zaczynaja sie schody nie wiem moze to tylko wada modelu który ja posiadam ale w zimie z tyłu na tylnich fotelach nie da sie usiedziec mówie o modelu 1.4is 5d poprostu na nózki wieje zimne ba lodowate powietrze sa tam takie rurki pod siedzeniem i to własnie z nich brrrr.
~winkking@o2.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Wentylacja jak w większości aut, jest ok. Co do ogrzewania mam małe bulwersje, a mianowicie troche zbyt wolno sie nagrzewa zimą, ale nie jest to aż tak uciążliwe. Za to, jak już się nagrzeje to mozna na golasa prowadzić ;)
~Buli
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Działa szybko i sprawnie niestety u mnie wentylator zaczął głośno pracować bardzo denerwujące chyba dostał jakiś luzów i czasem wpada w wibracje, jedyne rozwiązanie to kupno nowego silniczka z wiatrakiem.
~narta
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Dobrze grzeje :) Ale klima przy 35C, czyli dużych upałach nie wyrabia niestety. Ogrzewanie jest okej. Do 4 minut jest w samochodzie ciepło. Może być.
~kaluch
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Mam szyber takze w lecie rewelacja, a jezeli chodzi o wiatrak no to u mnie chodzi naprawde ekstra, szybko sie nagrzewa i szybka puszcza w 3 minuty :)
~Sero
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Ogrzewanie mogło być trochę lepsze. W ziemie długo się nagrzewa. Wentylacja mało wydajna. Na 3 i 4 biegu za bardzo hałasuje.
~RWZ
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Po przejechaniu ok 3 min, można ustawić dowolną temperaturę, uciąliwe odgłosy na najwyższym poziomie wentylacji
~KK27
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Sprawdzałem bardzo długo nieźle grzeje a nawiem nie jest wcale wbrew opinii bardzo głośny.
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
8,7
~waldi
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
nagrzewa się jak podjeżdzam pod zakład pracy, fatalnie-ale to feler wszystkich japończyków które miałem
Honda Civic V Hatchback