Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW 1991-1995 (53) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zetoxxx
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
po kilku minutach od ruszenia w zimie mozna sie cieszyc ciepelkiem bijącym z nawiewów oczywiscie trzeba pilnowac zasady ze przy ruszaniu trzeba ustawic na zimne powietrze i wyłaczyc lub miec nawiew na 1 biegu wtedy temperatura wskoczy szybciej . 1 bieg bezszelestny na 2 znosnie 3 i 4 w kryzysowych sytuacjach
~Jeśli fascynuje was ta marka i jesteście z Poznania to zapraszam do Teamu Hondy www.htp.info.pl Moj nick: Maximus1919 ;)
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Szybko się nagrzewa, chłodzenie za to trochę gorsze niż w Corsie ale tragedii nie ma. Fajnie jest rozwiązana ta kratka na kokpicie zaraz przy szybie w kształcie trapezu, nie daje po twarzy tylko robi taką fajną cyrkulacje w aucie ;)
~maxumen@gazeta.pl
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Przy - 25 st.C. Jeżeli wyjeżdżać z miasta na wieś to genialnie bo w środku grzeje się (ciepełko) po pierwszych światłach. Jeżeli ze wsi do miasta (jak ja) grzeje się po 5km (tolerancyjnie) po 8 mam saune :)
~LuQ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Auto ze sprawnym termostatem szybko sie nagrzewa i oddaje swoje cieplo do kabiny po przez bardzo wydajny nawiew. Z parowaniem szyb nie ma problemu jesli mamy właczony nawiew na szyby (jak w kazdym aucie)
~toxic69@epf.pl
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Ogrzewanie rewelacja (poprzednio też miałem japończyka i było to samo),po prostu można się usmażyć.Szybko się nagrzewa. W lecie szyberdach.Przy upale bez klimy w żadnym aucie nie jest chłodno.
~pejko
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
wentylacja jest doskonala,bardzo szybko grzeje,mam rowniez podgrzewane fotele :)ale dziala tylko pasazera,nie dalo sie naprawic podobno do wymiany maty grzewcze.
~Tadziu honda zeby
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
ogżewa w zimie bardzo dobrze pozatym mam jeszcze w swoim podgrzewane fotele to wtedy morzna jezdzić nawet przy 30 stopniach minus bo w du...e grzeje eheh
~KrissWolf
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Troche głośne nawiewy, i mała toleracja miedzy grzaniem a chłodzeniem jakby przeskakiwało odrazu na granie powinno byćtroche bardziej płynnie. Liscie tez wylatują:):):)
~EmekJ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Choc nie mam klimy nie narzekam. W zimie bardzo szybko sie nagrzewa, dosłownie "sauna". Na lato polecam wcisnąć "guziczek" i odsunąć szyberdach.
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
7,9
~Beetle
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Przeciętnie wydajne, w deszczowe dni parowała. Dmuchawa ze starości jęczała okrutnie więc jedyną opcją były otwarte okna.
Honda Civic V Hatchback