Lista ocen Honda Civic V (338) - Widoczność

Na liście zabraknie 425 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz.K
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Calkiem dobra, jedynie brak widocznosci przedniego i tylnego zderzaka wiec trzeba wyczuc albo zalozyc czujniki parkowania. Brak tylnej wycieraczki w trakcie deszczu- wtedy uzywamy bocznych lusterek... Gdy jezdzimy w nocy warto wymienic przednie lampy albo dac pozadne zarowki. Ja wymienilem lampy na soczewkowe Angel Eyes i rezultat 100x lepsza widocznosc po zmroku.
~Tomatlover
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Widoczność jest bardzo dobra. Fajnie idzie wyczuć samochodzik, wszędzie się wcisnąć i zmieścić. Jestem dość wysoki(190 cm) i czasem mam problem z wysiadaniem z samochodu jak za blisko stanę, ale do tego też już przywykłem. Nie powoduje to żadnych bólów kręgosłupa ani innych. Jedynie zadrapania na innych autach : )
~MaxDr
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Widoczność jest bardzo dobra chociaż jeśli chodzi o lusterka boczne to jak dla mnie za bardzo przybliżają. Wydaje się, że już jest się przy samej bramie a tam jeszcze grubo ponad metr:) Fotele też są tak bardzo nisko, że wjeżdżając na rondo tablice z miejcowościami przysłaniają trochę widok i trzeba być bardziej czujnym.
~Serwal4
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
O ile do przodu i na boki nie ma z tym problemu (choć wysokie osoby powyżej 180cm mogą odczuwać dyskomfort - dość niskie auto, więc przy 180cm już częściowo obserwujemy podsufitkę) do tyłu można trochę pomarudzić - szczególnie jak mamy ten okropny seryjny spoiler (nie dość, że brzydki to i dodatkowo utrudnia widoczność);
~Radziu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Wszystko widac jak na dloni, pomimo iz siedzi sie dosyc nisko. Tylna szyba w jajku bardzo pomaga przy parkowaniu. Nie mam zastrzezen. Niektorzy jednak moga miec problem z parkowaniem przodem, bo nie widac konca maski, ale idzie sie przyzwyczaic (no chyba, ze siedzisz jak pionek to wtedy widac elegancko).
~japan10@op.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Widocznosc dobra,pod warunkiem ze sie nie ma wszystkich szyb przyciemnionych,jak mialem wczesniej w Golfie,hehe.Wieczorami jak cofalem,musialem otwierac drzwi zeby sie wychylic i nikogo nie wychaczyc na parkingu.Dobrze ze mam kilku policjantow znajomych,bo by mi juz dawno dowod zabrali :-)
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
w trakcie jazdy na drodze sie tego nie odczuwa ale przy wjezdzaniu do garazu lub ciasnym parkowaniu ciezko okreslic punkty skrajne pojazdu... moze troche z powodu iz dosc nisko sie siedzi w fotelach (bez mozliwosci podniesienia fotela), trzeba sie wiec przyzwyczaic! ;p
~radi_zajonc@wp.pl
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Szyby boczne ogromne, wąskie belki, nie utrudniające widoczności z przodu, oraz szyba tylna przez którą bardzo dobrze widać co dzieje się za autem. A do tego lusterka boczne w których widać tył samochodu jadącego obok do momętu kiedy przód widać już w szybie bocznej.
~Misiek
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
z tylu bardzo dobrze z przodu tym bardziej , jestem tak przyzwyczajony do rozmiarow tego samochodu ze nie ma problemam najmniejszych problemow z manewrowaniem tym autem i widocznoscia, gorzej jest w hondzie prelude mojego ojca, tam juz jest duzo gorzej z widocznoscia :-)
~bry2235790
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
widocznosc jest w porzadku aczkolwiek do tylu to hmm...troszke gorzej ale i tak nie ma co narzekac, piekna oplywowa sylwetka tego modelu mowi sama za siebi od razu wiadomo ze bedzie mniej widocznosci, ale hmm naprawde ta sylwetka poprostu potrafi zauroczyc