Lista ocen Honda Civic V Sedan (51) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Duch
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Z przodu miejsca jak w omedze, z tyłu gorzej, ale nikt nigdy nie narzekał. Cóż to tylko kompakt więc nie oczekujmy miejsca jak limuzynie. Czy już pisałem, że pozycja za kierownicą jest genialna? Mam 183 wzrostu, przy dłuższej jeździe w większości aut wściekle bolą mnie kolana, tutaj po 1400km miałem nogi jak z waty ale kolana nie bolały
~kopatshu
Sedan 1.6 16VTi 160KM 118kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco dla osoby o wzroście do 180 cm, zaś z tyłu osoby maks 170cm inaczej z tyłu jest zwyczajnie ciasno aczkolwiek i tak wygodnie, gdyż fotele są bardzo dobrze wyprofilowane i twarde. Dodatkowo wersja VTi posiada z tyłu jedynie 2 miejsca oddzielone od siebie wysokim podłokietnikiem, więc jazda w 5 osób nie wchodzi w grę.
~mozes
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Jak na auto tej klasy a nie jest ono ogromne to miejsca jest pod dostatkiem. Jedynym minusem właśnie w wersji sedan jesto otwór bagażnika no niestety jest dosyć wąski co uniemożliwia włożenie przedmiotów o większych troszkę gabarytach.
~Kamill
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
To nie jest samochód rodzinny a raczej sportowy więc nie ma co za bardzo pisać o przestrzeni. Chociaż miejsca dla kierowcy jest wystarczająco dużo i naprawde można nieżle się wyłożyć. A z tyłu to już problem pasażerów!!! hehe
~chrisis
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Z przodu siedzi się baaardzo wygodnie. Z tyłu to jest po prostu żenada - miejsca tyle ile w maluchu.. Ale ja tam z tyłu nie jeżdżę ;) Wsiadanie i wysiadanie nie należy do najłatwiejszych czynności - civic jest niski
~lakoc
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
z przodu jak najbardziej ok, pomimo mojego dosc wysokiego wzrostu siedzenie jeszcze ma zapas regulacji wzdluznej. siedzi sie niziutko w porownaniu do innych kompaktow. odnosnie tylnej kanapy nie wiem. nie mialem okazji tam podrozowac
~miroos
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Jak na samochód tej klasy miejsca dość dużo, wystarcza na tygodniowy wyjazd w góry 4 dorosłych osób z bagażem (kufer załadowany do pełna)- sprawdzony - podróż ok. 400 km w jedną stronę.
~Tru The Power of HONDA
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
4 kubly ktore zapewniaja bardzo dobre trzymanie boczne a po za tym sa wygodne 4 drzwi ulatwiaja wsiadanie a na nogi i glowe przecietnemu polakowi miejsca nie powinno brakowac(japonczykowi tym bardziej;)))
~Prezes
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Jak na kompakt jest bardzo dobrze. Ponadto w sedanie dochodzi spory kufer, tylko dlaczego zawiasy wnikają do środka? W kabinie sporo miejsca. Siedzący z przodu i z tyłu nie muszą iść na kompromisy.
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Sedan
9,7
~Killerbees
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Jako kierowca moge powiedziec ze czasami czuje sie jakbym lezal w bolidzie jakimsa pasazerow zazwyczaj nie mam , co jedynie obok mnie nieraz ktos sie znajdzie
Honda Civic V Sedan