Lista ocen Honda Civic V Sedan (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Za 13-16 tys. zł możecie mieć świetny sportowy samochód, którym zabierzecie rodzinę na wakacje. Przy tym eksploatacja samochodu nie zrujnuje aszego budżetu domowego. Jeśli regularnie serwisujesz autko nie ma z nim żadnych problemów. Przy poszukiwaniach samochodu starajcie się wybierać wersję europejską. Najlepiej z klimą. wiekszość takich egzemplarzy ma wspomaganie kierownicy, szyberdach i pełną elektrykę. Jeśli chcecie mieć airbagi, automat...
~Mateusz
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Przepłaciłem za swój model. Ale nigdy nie wiadomo co się kupuje. Jednak kupiłbym Civica raz jeszcze. W porównaniu do Opla Astry, którym sporo przejeździłem, jest lepsze. Żywsze i ładniej się prowadzi na drodze.
~miroos
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Auto warte swojej ceny, jeśli się nie trafi na skatowany egzemplarz na pewno jeszcze długo posłuży, jednak trzeba uważać na korozję i likwidować już najmniejsze ogniska bo bardzo szybko postępuje.
~Triodante
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Jak wcześniej pisałem za auto z 93\', przebieg 224tys, z pełną elektryką dałem 2900PLN, włożyłem drugie tyle i mam autko w świetnej kondycji, które jescze mam nadzieję pojeździ ze 2-3 lata.
~Shadmen
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
I tu pojawia sie problem. Warto zapłacić trochę więcej i kupić auto zadbane. Raczej nie kupujcie V-Ti bo one są skatowane do granic możliwości i tylko będziecie narzekać.
~lakoc
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
za te pieniadze naprawde godny polecenia japonczyk, jak auto kupione z pewnego zrodla napewno nie przyspozy klopoty swojemu wlascicielowi. o hanie trzeba dbac!!
~radar333 (AVE HONDA)
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Teraz (2006) można kupić w cenie Golfa III. Pare lat temu jeszcze drogie. W tej cenie nie ma NIC lepszego. A i droższe się chowaja. Kocham mojego POCISKA!
~alek
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
bez komentarza tylko kupować , za te pieniądze nie dostanie się innego samochodu o takich osiągach i takim wyposażeniu
~kopatshu
Sedan 1.6 16VTi 160KM 118kW
Ceny na rynku wtórnym spadają, aczkolwiek nie jest to tanie w zakupie auto. Jakość wykonania na 5.

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~TomiNeo
Sedan 1.6 16VTi 160KM 118kW
Wersje VTI trzymają cenę, za sam swap silnika ze skrzynią można kupić Civica z silnikiem D-serii np.1.5.
Honda Civic V Sedan